خانه » خودرو » رونمایی از نخستین‌هایپراسپرت ویژه برادران عرب

رونمایی از نخستین‌هایپراسپرت ویژه برادران عرب

قیمت نجومی خودرو عمدتا از کثرت فیبر کربن بکار رفته در آن نشات گرفته است و در داخل کابین نیز شاهد قطعات الماس ،طلا و پلاتین هستیم که در ایتالیا مونتاژ شده است و حتی در چراغ خودرو نیز الماس بکار رفته است و البته کاربران این خودرو می توانند از صفحه نمایش 3 بعدی و داشبورد با فناوری بالا بهره ببرند.

پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی:دیگر فکر و ذکر خود را از گران ترین سوپرکار جهان که همان بوگاتی ویرون است جمع و جور کنید زیرا شرکت W Motors Lykan از یک‌هایپر اسپرت ۳٫۴ میلیون دلاری  به نام Lykan Hypersport رونمایی کرده است. شرکت مذکور از این خودرو در نمایشگاه خودرو قطر رونمایی کرده و در تبلیغ این خودرو آنرا نخستین‌هایپر اسپرت عرب‌ها ذکر کرده است و از جمله ویژگی‌های آن موتور وسط شش سیلندر توربودوگانه است که قادر به تولید قدرت پیشرانه ۷۵۰ اسب بخار و ۷۳۷ پوند بر فوت نیروی گشتاور است و این موتور به این‌هایپر اسپرت این اجازه را می‌دهد که دارای شتاب صفر تا صد در ۲٫۷ ثانیه و حداکثر سرعت بالای ۲۴۵ مایل در ساعت باشد.

w-motors-lykan-hypersport_100417292_l

قیمت نجومی‌خودرو عمدتا از کثرت فیبر کربن بکار رفته در آن نشات گرفته است و در داخل کابین نیز شاهد قطعات الماس ،طلا و پلاتین هستیم که در ایتالیا مونتاژ شده است و حتی در چراغ خودرو نیز الماس بکار رفته است و البته کاربران این خودرو می‌توانند از صفحه نمایش ۳ بعدی و داشبورد با فناوری بالا بهره ببرند.

شرکت اتریشی مگنا استیر و تیونینگ آلمانی روف در ساخت لوکان‌هایپر اسپرت نیز همکاری داشته اند.

w-motors-lykan-hypersport_main

ساری الخلیل از بنیانگذاران شرکت لوکان در این مورد می‌گوید:”قطر یک مکان مناسب برای به بازار عرضه شدن این خودرو است و البته تنها هفت عدد از این خودرو ساخته خواهد شد و ما در حال غربالگری تقاضای بسیار زیاد!!! خریداران این خودرو هستیم و ما در حال انتخاب مشتریان خود به دقت هستیم”.

آل خلیل در ادامه این خودرو‌هایپر اسپرت رو اولین خودرو مخصوص اعراب همانند بازارهای مشابه برای خریداران چینی و برادران دوست روسیه عنوان کرده است.

w-motors-lykan-hypersport_100417284_l

در ضمن مشتریان یک پکیج مخصوص به نام   Cyrus Klepcys را به ارزش ۲۰۰ هزار دلار دریافت می‌کنند.

w-motors-lykan-hypersport_100417281_l

پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱
بازدیدها 1,287
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 20050

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری