خانه » خانواده » ساخت لاک ناخن ”اسلامی” جدید!

ساخت لاک ناخن ”اسلامی” جدید!

یکی از شرکت های تهیه محصولات آرایشی لاک جدیدی برای ناخن ابداع کرده که با آموزه های اسلامی سازگار است. به نوشته العربیه به نقل از سایت ''دکان کرونیکل شرکت ''انجلوت'' ...

یکی از شرکت های تهیه محصولات آرایشی لاک جدیدی برای ناخن ابداع کرده که با آموزه های اسلامی سازگار است.

به نوشته العربیه به نقل از سایت ”دکان کرونیکل شرکت ”انجلوت” که سازنده مواد آرایشی است، موفق شده است یک نوع لاک ناخن تولید کند که از روی آن آب به ناخن ها می رسد. از این رو بانوان مسلمان برای هر بار وضو گرفتن مجبور نیستند لاک خود را پاک کنند.

شرکت، نام O2M را برای فرآورده جدید خود برگزیده است. این فرآورده به بانوان مسلمان این امکان را می دهد که از لاک های ناخنی که دوست دارند استفاده کند بدون این که مانعی برای وضو گرفتن و خواندن نماز به وقت آنان ایجاد شود.

فرآورده جدید از ماده ”پلیمر” تهیه شده است که از آن برای ساخت لنزهای چشم استفاده می شود. این ماده ازرسیدن اکسیژن و بخار آب به ناخن ها جلوگیری نمی کند.

یکی از شرکت های چینی هم اخیرا موفق شده است نوع تازه ای از لاک ناخن را بدون نیاز به استفاده از ماده ”استون” برای پاک کردن، ابداع کند. این محصول رواج بسیاری میان بانوان در مصر یافت به ویژه پس از آن که نامش ”مانیکور اسلامی” گذاشته شد.

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱
بازدیدها 1,501
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 20013
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری