خانه » سینما و فیلم » آتيلا حجازي: مطمئنا خيلي‌ها از اسكار گرفتن فرهادي ناراحت شدند/ او نام ايران را در تمام دنيا زنده كرد

آتيلا حجازي: مطمئنا خيلي‌ها از اسكار گرفتن فرهادي ناراحت شدند/ او نام ايران را در تمام دنيا زنده كرد

اصغر فرهادي كارگردان فيلم جدايي نادر از سيمين توانست با گرفتن جايزه اسكار يك اتفاق مهم را در هنر و سينماي ايران رقم بزند و گرفتن اين جايزه حتي تعريف ...

اصغر فرهادي كارگردان فيلم جدايي نادر از سيمين توانست با گرفتن جايزه اسكار يك اتفاق مهم را در هنر و سينماي ايران رقم بزند و گرفتن اين جايزه حتي تعريف و تمجيد اهالي ورزش را هم به همراه داشته است.

به گزارش سايت گل، در يكي، دو اخير بسياري از بازيكنان، مسوولان و مربيان فوتبال ايران به تعريف و تمجيد از فرهادي پرداخته و حتي به او پيام‌هاي تبريك داده‌اند. سايت مرحوم ناصر حجازي هم در خصوص اين موضوع مطلبي را منتشر كرده و آتيلاحجازي فرزند مرحوم حجازي در مورد اسكار گرفتن فرهادي صحبت كرده است. آتيلا گفته كه اگر پدرش زنده بود مطمئنا به فرهادي زنگ مي‌زد و به او تبريك مي‌گفت.

حجازي در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در مورد اسكار گرفتن فرهادي مي‌گويد:« او نام ايران را در تمام دنيا زنده كرد و جايزه با ارزشي را دريافت كرد. وقتي نام ايران در دنيا بر سر زبان‌ها مي‌افتد، اين يك افتخار بزرگ است و فرقي ندارد كه در زمينه ورزش باشد يا زمينه‌هاي ديگر مثل هنر، مسائل علمي، مسائل هنري و خيلي چيزهاي ديگر.» حجازي تأكيد مي‌كند:« گرفتن اسكار توسط آقاي فرهادي باعث افتخار و غرور ايراني‌ها است ولي مطمئنم بعضي‌ها از اينكه او اسكار گرفته ناراحت هستند و حسودي مي‌كنند. آنهايي كه چنين رفتاري دارند واقعا تأسف‌آور است ولي من به عنوان يك ايراني واقعا خوشحالم كه او چنين جايزه بزرگي دريافت كرد.»

چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,158
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 198

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری