خانه » سینما و فیلم » ناصر هاشمی: دوباره به تئاتر می‌آیم

ناصر هاشمی: دوباره به تئاتر می‌آیم

«پیشنهادها زیاد جالب نبوده و سعی می‌کنم که خودم کاری را انجام بدهم، . البته پراکنده کار کرده‌ام، یک کار هم با کیانوش عیاری داشتم که آن وضعیت پیش آمد. باید دید در آینده چه می‌شود. واقعا بی‌کاری خیلی بد است.»

سایت خبرشهری – ناصر هاشمی ‌بازیگر، نویسنده و کارگردان تئاتر و سینما گفت: در آینده نزدیک به عنوان نویسنده و کارگردان دوباره به تئاتر می‌آیم، کارهایی را هم انجام داده‌ام، اما مشکلی که وجود دارد نبود سالن است. 

به گزارش  تسنیم ، ناصر هاشمی بازیگر، نویسنده و کارگردان تئاتر و سینما از حضور دوباره خود در تئاتر خبر داد. ‌متن حاضر گفت‌وگویی کوتاه با او در حاشیه سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر است.

هاشمی در رابطه با نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» و شرایط اجرای نمایش، گفت: بسیار خوشحالم که یک نمایش‌نامه با مهارت از یک دوره تاریخی خاص نوشته شده که در جامعه تئاتری ما به ندرت بعد از بهرام بیضایی دیده شده است. این نمایش دارای زبانی زنده و جذاب است، بازی‌ها و فضای صحنه هم خوب بود و در واقع ما با یک تراژدی بسیار ظریف و جذاب روبرو بودیم. اما متاسفانه در سالن شرایط خوبی حاکم نبود. این انتقاد از خود ماست که در وسط اجرای نمایش موبایل‌ها روشن می‌شد و یا با یکدیگر صحبت می‌کردند. نباید در سالن تئاتر کاری بکنیم که تمرکز از روی صحنه و در داخل تماشاگران از بین برود.

وی با تاکید بر اینکه نقش‌های پیشنهادی برای بازی در سینما و تلویزیون خوب نبوده‌ است، گفت: پیشنهادها زیاد جالب نبوده و سعی می‌کنم که خودم کاری را انجام بدهم، . البته پراکنده کار کرده‌ام، یک کار هم با کیانوش عیاری داشتم که آن وضعیت پیش آمد. باید دید در آینده چه می‌شود. واقعا بی‌کاری خیلی بد است.

ناصر هاشمی در رابطه با حضور دوباره در تئاتر، گفت: در آینده نزدیک به عنوان نویسنده و کارگردان دوباره به تئاتر می‌آیم، کارهایی را هم انجام داده‌ام، اما مشکلی که وجود دارد نبود سالن است که متاسفانه گفته می‌شود سالن‌ها تا سال آینده پر هستند، باید دید چه می‌شود. مدت‌ها از تئاتر دور بودم، اما از دوستان که می‌شنوم عمدتا راضی نیستند. سینما هم آنقدر وضعیت‌اش روشن است و در مورد آن صحبت می‌شود که فکر نمی‌کنم چیزی فراتر از صحبت دیگر عزیزان سینمایی بتوانم بگویم. امیدوار هستم که همه ما که در این حرفه هستیم بتوانیم راحت‌تر کار کنیم، همه چیز سیاسی نشود و در واقع از منظر سیاست به هنر نگاه نکنیم. ای کاش اهل فرهنگ، فرهنگ را اداره می‌کردند.

 

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۱
بازدیدها 2,037
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 19488
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری