خانه » بازار » 10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

حتما برای شما هم بارها اتفاق افتاده دنبال کیفی بگردید که رنگ ظاهر آن با لباسی که می‌پوشید هماهنگ باشد اما اغلب به در بسته یعنی همان رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای همیشگی برخورده‌اید!

حتما برای شما هم بارها اتفاق افتاده دنبال کیفی بگردید که رنگ ظاهر آن با لباسی که می‌پوشید هماهنگ باشد اما اغلب به در بسته یعنی همان رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای همیشگی برخورده‌اید! «2کمه»  هم در ماجرای یکی از همین گشت و گذارها برای پیدا کردن کیف‌های رنگی متولد شد؛ وقتی که خانم طراح تصمیم گرفت کیف‌هایش را با رنگ لباس‌هایش هماهنگ کند و کیفی دستش بگیرد .

نقاشی مخملی

این کیف را به دلیل نوع طراحی، جنس، استفاده از زنجیر در قسمت بند و بالاخره ابعادش می‌توانید در دورهمی‌های دوستانه دست بگیرید. جنس این کیف از نوعی پارچه مخمل است و همین در کنار سایز کوچک آن  باعث شده تا برای مهمانی‌ها گزینه مناسبی باشد. نقاشی کار شده روی آن هم کار دست است و کاملا قابل شست‌وشو.

قیمت:90 هزار تومان

ساده، اما متفاوت

ویژگی این کیف سادگی و در عین حال سبکی آن است. ترکیب رنگ طوسی و مشکی در این مدل  به شما اجازه می‌دهد که در محیط کار یا دانشگاه از آن استفاده کنید. این کیف ترکیب پارچه مخمل، کتان و نوعی بافت است بنابراین با حال و هوای فصل هم کاملا هماهنگ است.

قیمت:100 هزار تومان

راز حلقه‌های چوبی

این کیف را برای استفاده‌ روزمره به شما توصیه می‌کنیم؛ یک کیف ‌جادار با بندهای قابل تنظیم! گره روی حلقه‌های چوبی به شما اجازه می‌دهد سایز بندهای کیف‌تان را به دلخواه خودتان بلند و کوتاه کنید. جنس این کیف از نوعی پارچه مخمل است و شماره‌دوزی‌های روی آن هم که طرح یک گل را تداعی می‌کند کار دست است.

قیمت:110 هزار تومان

برای روزهای زمستانی

این هم یک کیف ویژه روزهای زمستانی. حتما شما هم با ما هم عقیده‌اید که این کیف از آن‌دسته مدل‌هایی است که صرفا باید با پالتوهای زمستانی دست بگیرید. جنس مخمل ضدآب آن هم دقیقا با همین هدف انتخاب شده است. به دلیل مدل کیسه‌ای و پیلی‌های کار شده در  این کیف  خیلی بیشتر از اندازه‌ ظاهری‌اش می‌توانید روی فضای داخلی آن حساب کنید.

قیمت:80 هزار تومان

سایز کیف دست شماست

یک پیشنهاد دیگر برای مراسم و مهمانی‌های دوستانه. این کیف را می‌توانید با هر رنگ  لباسی که می‌پوشید هماهنگ کنید، فقط کافی است نوار روبان مانند آن را که قابل تعویض هم هست همرنگ لباسی که می‌پوشید، انتخاب کنید. این نوار یک کاربرد دیگر هم دارد آن هم اینکه سایز کیف شما را تغییر می‌دهد! برای این تغییر اندازه باید پاپیون‌های دو طرف کیف را کوچک یا بزرگ کنید.

قیمت:90 هزار تومان

انتخاب با شماست

مستطیل یا ذوزنقه؛ انتخاب با شماست! نوارهای کار شده در دو طرف این کیف به شما اجازه می‌دهد که شکل ظاهری و حتی ابعاد آن را تغییر بدهید، بنابراین این خود شما هستید که مدل مستطیل یا ذوزنقه را برای کیف‌تان انتخاب می‌کنید! این کیف را به دلیل جنس براقش (نوعی پارچه مخمل) برای مهمانی‌های کاملا رسمی به شما پیشنهاد می‌کنیم.

قیمت:95 هزار تومان

برای چرم دوستان

اگر طرفدار کیف‌های چرمی هستید می‌توانید روی این کیف حساب کنید. این مدل که ترکیبی از نوعی پارچه جیر و تکه‌دوزی‌های چرم است، به دلیل طراحی ساده‌ای که دارد می‌تواند انتخاب خوبی برای استفاده‌های روزمره شما باشد.

قیمت:110 هزار تومان

بازی رنگ‌ها

ویژگی این کیف استفاده از رنگ‌های فانتزی در طراحی آن است. البته نوار و قسمت بافت روی آن کاملا تزیینی است. جنس آن هم ترکیبی از پارچه کتان در 2 رنگ سرمه‌ای و صورتی و نوعی بافت است. این کیف را برای استفاده‌های روزمره به شما پیشنهاد می‌کنیم.

قیمت:110 هزار تومان

سنتی، اما مدرن!

اگر طرفدار طرح‌های سنتی هستید اما مدرن بودن را هم می‌پسندید، این کیف می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد! استفاده از نوعی پارچه جاجیم بافت در این کیف باعث شده تا این مدل با وجود طراحی امروزی‌اش حال و هوای سنتی هم داشته باشد.

قیمت:110 هزار تومان

کوچک، اما جادار

این کیف ترکیبی است از 3 پارچه کتان، مخمل و خز؛ یک کیف کیسه‌ای جادار و البته کاملا قابل شست‌و‌‌شو. روبان‌های دو طرف کیف به شما اجازه می‌دهد سایز آن را به دلخواه خودتان تنظیم کنید. قابل تغییر بودن بند آن هم یک فرصت انتخاب  دیگر است برای اینکه آن را روی دوش‌تان بیندازید یا به صورت کج استفاده کنید.

قیمت:150 هزار تومان

سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۱
بازدیدها 1,180
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 19259

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری