خانه » بازار » پیش فروش پارس خودرو تا سوم بهمن تمدید شد+ مبالغ پیش پرداخت تندر ، مگان و تیانا

پیش فروش پارس خودرو تا سوم بهمن تمدید شد+ مبالغ پیش پرداخت تندر ، مگان و تیانا

پیش فروش ویژه محصولات شرکت پارس خودرو به مناسبت دهه فجر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه سوم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران  به نقل از سایپا نیوز، در این طرح خودروهای تندر۹۰ E۲ با پیش پرداخت ۱۵ میلیون و خودروی پارس تندر با ۱۷ میلیون تومان با موعد تحویل تیر، مرداد و شهریور ۹۲و سود مشارکت ۷% و انصراف ۵%آماده ثبت نام علاقه مندان خواهد بود.

بر اساس این گزارش خودروی مگان نیز با شرایط پرداخت ۴۰ میلیون تومان و با سود مشارکت ۸% و انصرف ۶% و تحویل تیر ،مرداد و شهریور۹۲ نیز، آماده ثبت نام علاقه مندان خواهد بود.

علاوه بر این، خودرو تیانا با پیش پرداخت ۷۰ میلیون تومان با موعد تحویل تیر ۹۲ و سود مشارکت۱۶% و انصراف ۱۴ درصد و همچنین خودروی پیکاپ با پیش پرداخت ۳۵ میلیون تومان با موعد تحویل خرداد و تیر ۹۲با سود مشارکت و انصراف بترتیب ۱۵ و ۱۳درصد نیز جزء سبد محصولات این طرح هستند.

همچنین فروش محصولات بصورت اینترنتی نیز امکان پذیر بوده و مشتریان محترم می توانند جهت ثبت نام با مراجعه به آدرس www.saipagroup.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اینترنتی در این طرح اقدام کنند.

گفتنی است کلیه ثبت نام ها با محدودیت کد ملی اعمال می شود و متقاضیان می توانند تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۳ بهمن، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور ویا به آدرس www.saipagroup.ir مراجعه کنند.

یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۱
بازدیدها 1,218
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 19218
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری