خانه » سینما و فیلم » انار بلورین استرالیا به «آینه های رو به رو» تعلق گرفت

انار بلورین استرالیا به «آینه های رو به رو» تعلق گرفت

سینماپرس-گروه سینما/انار بلورین استرالیا، تندیس بهترین فیلم منتخب تماشاگران فستیوال فیلم های ایرانی استرالیا به ایران آورده می شود تا به فرشته طائرپور تهیه کننده فیلم اهدا شود. به گزارش خبرنگار ...

سینماپرس-گروه سینما/انار بلورین استرالیا، تندیس بهترین فیلم منتخب تماشاگران فستیوال فیلم های ایرانی استرالیا به ایران آورده می شود تا به فرشته طائرپور تهیه کننده فیلم اهدا شود.

به گزارش خبرنگار سینماپرس، «انار بلورینِ استرالیا»، تندیس بهترین فیلم منتخب تماشاگران به فیلم «آینه های روبرو» تعلق گرفته است و توسط خانم «آن دمی گروئه» یکی از مدیران این فستیوال به ایران آورده می شود تا طی مراسمی با حضورعوامل فیلم و جمعی از خبرنگاران، به تهیه کننده آن فرشته طائرپور داده شود.

«انار بلورین»، اولین تندیس «فستیوال فیلم های ایرانی در استرالیا» است که برای این دوره از جشنواره طراحی و ساخته شده است.

فیلم سینمایی «آینه های روبرو» که تاکنون از سوی 71 فستیوال جهانی و 6 جشنواره ایرانی مورد استقبال قرار گرفته و مجموعا 17 جایزه از فستیوال های رقابتی در خارج و 6 جایزه از جشنواره های داخلی را نصیب خود ساخته، پیش از این نیز در فستیوال های سیاتل، و لانگ آیلند در نیویورک، از سوی تماشاگران، جایزه بهترین فیلم بلند را دریافت کرده است.

به گفته آرمین میلادی مدیر دیگر این فستیوال دومین دوره «فستیوال فیلم های ایرانی در استرالیا» با حضور شش فیلم سینمایی از ایران، در چند شهر استرالیا از جمله سیدنی، ملبورن و آدلاید، برگزار شد که مورد استقبال چشمگیر شهروندان استرالیایی و همچنین ایرانیان مقیم استرالیا قرار گرفت.

«آینه های روبرو» اولین ساخته سینمایی نگار آذربایجانی است که همچنان در دو سینمای «آزادی» و «سپیده» در تهران در حال نمایش است.

دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,248
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 18628
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری