خانه » بازار » خودرو را به ارزان‌ترین قیمت ممکن بخرید

خودرو را به ارزان‌ترین قیمت ممکن بخرید

به اعتقاد کارشناسان خریداران خودرو باید تنها پس از استعلام قیمت از نمایندگی‌های فروش مختلف و مراجعه به سایت فروش اینترنتی خودروسازان به خرید اقدام کنند.

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران ، نوسانات قیمتی خودرو در چند ماهه اخیر موجب شده تا برخی نمایندگی‌های فروش خودروسازان از یک سو محصولات را به نرخی گران‌تر از قیمت روز عرضه کرده و از سوی دیگر تمایلی به خرید خودرو برای مشتریان از طریق سایت فروش خودروسازان نداشته باشند.

این شرایط موجب شده تا برخی از نمایندگی‌ها فروش، هنگام گشایش سایت فروش خودروسازان به جای خرید خودرو برای مشتری، آن را به نام خود و اطرافیان خریداری کرده و مجددا به قیمت آزاد در بازار عرضه کنند.

البته در همین شرایط نیز هستند نمایندگی‌هایی که در صورت باز بودن سایت فروش مستقیم خودروسازان، محصولات را به نرخ رسمی برای مشتریان خریداری می‌کنند.

به طور معمول در خودروهای پرتیراژی چون پراید، پژو 405 و پژو پارس سایت فروش مستقیم و اینترنتی خودروسازان به قیمت‌های رسمی و در موعد تحویل 15، 30 و 45 روزه باز بوده و از این طریق خودرو به نرخ مصوب عرضه شود.

در این شرایط کارشناسان توصیه می‌کنند که خریداران خودرو بهتر است برای خرید خودرو به سایت اینترنتی فروش خودروسازان مراجعه کرده و یا در تماس با نمایندگی‌های فروش مختلف خواستار خرید خودرو به قیمت رسمی و ثبت‌نامی از سوی خودروساز شوند.

در این حالت مشتریان می‌توانند خودروی مدنظر خود را به ارزان‌ترین قیمت ممکن از بازار تهیه کنند.

دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,201
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 18506
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری