خانه » گفتگو » دو آرزوی بزرگ عزت‌الله انتظامی و فیلم‌هایی که نپذیرفت

دو آرزوی بزرگ عزت‌الله انتظامی و فیلم‌هایی که نپذیرفت

عزت‌الله انتظامی گفت: دو آرزوی بزرگ دارم که امیدوارم قبل از رفتنم، محقق شود.  آقای بازیگر سینمای ایران در گفت وگویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: یکی احداث ...

عزت‌الله انتظامی گفت: دو آرزوی بزرگ دارم که امیدوارم قبل از رفتنم، محقق شود. q3(1).jpg

آقای بازیگر سینمای ایران در گفت وگویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: یکی احداث خانه هنرمندان سالمند بود که تا حدود زیادی با مساعدت بهزیستی محقق شده است و امیدوارم تا سال آینده افتتاح شود.

وی ادامه داد: این کار که با همکاری خانه تئاتر انجام می‌شود‌ در بخش اول به هنرمندان حوزه نمایش اختصاص خواهد داشت.

انتظامی به آرزوی دومش اشاره کرد و گفت: دوست دارم خانه‌ام که دو سال است درب آن بسته است‌ به بنیاد فرهنگی تبدیل شود و کارهای بزرگی در آنجا اتفاق بیفتد.

آقای بازیگر درباره فعالیت‌های جدیدش اظهار کرد: برای بازی کردن بسیار سخت می‌گیرم و معتقدم اگر قرار باشد آدم در هر فیلمی بازی کند فرقی با سریال نخواهد داشت و معتقدم مدیوم سینما با تلویزیون کاملا متفاوت است و به خاطر همین طی این سال‌ها فقط دو بار در سریالی بازی کرده‌ام. یک بار «هزار دستان» و دیگری «محاکمه» که به شدت صحنه‌های آن را کم کردند.

وی درباره حضورش در فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» محسن امیریوسفی، گفت: پیشنهاد بازی در این فیلم به من شد و بارها هم فیلمنامه را خواندم اما دیدم خودم را در این کار نمی‌بینم و به خاطر همین قبول نکردم.

انتظامی ادامه داد: بازی در فیلم «لاله» هم به من پیشنهاد شده بود که در قالب یک شخصیت روحانی مقابل دوربین بروم که آن را هم قبول نکردم و معتقدم نقشی که بازی می‌کنم باید برای خودم ملموس باشد تا آن را بپذیرم.

این بازیگر درباره فیلم «قطار زمستانی» خسرو سینایی گفت: این کارگردان آمد و با هم صحبت کردیم و هم طرف ایرانی و هم طرف لهستانی آماده کار هستند و قرار است از اردیبهشت فیلمبرداری در تهران آغاز شود. نقش من از زمستان سال بعد در خارج از ایران آغاز خواهد شد و قرار است طی 20 روز در قطاری که بین برلین تا ورشو در حرکت است مقابل دوربین بروم.

انتظامی که این فیلم را بسیار فوق‌العاده دانست، اظهار امیدواری کرد: شرایط ساخت آن به خوبی فراهم شود.

یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,280
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 18367
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری