خانه » گفتگو » سروش صحت در نقش یک روزنامه‌نگار: در مطبوعات گشتم تا به این نقش برسم

سروش صحت در نقش یک روزنامه‌نگار: در مطبوعات گشتم تا به این نقش برسم

سروش صحت در سریال «خاطرات مرد ناتمام» نقش روزنامه‌نگاری به نام کریم را بازی می‌کند که در سال‌های 1327 زندگی می‌کند. این بازیگر و کارگردان معتقد است: «خاطرات مرد ناتمام» ...

سروش صحت در سریال «خاطرات مرد ناتمام» نقش روزنامه‌نگاری به نام کریم را بازی می‌کند که در سال‌های 1327 زندگی می‌کند. این بازیگر و کارگردان معتقد است: «خاطرات مرد ناتمام» مثل زندگی است که بخش‌هایی از آن غمگین و بخش‌هایی از آن شادتر است.

20-36.JPG

صحت در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره‌ی نقش کریم توضیح داد: این شخصیت دوست همایون با بازی امین زندگانی است که شخصیت اصلی داستان را بازی می‌کند. او یک روزنامه‌نگار معاصر نیست بلکه روزنامه‌نگاری در سال‌های 27 است. من برای بازی کردن این نقش از ویژگی‌های فیلمنامه، کمک کارگردان ‌و تجربیات قبلی خودم استفاده کردم؛ به علاوه خودم هم در مطبوعات گشتم تا به ویژگی‌های یک روزنامه‌نگار دهه 20 و 30 برسم.

خاطرات مرد ناتمام

او با تاکید بر اینکه «خاطرات مرد ناتمام» هیچ توهینی به جامعه روزنامه‌نگاران نمی‌کند،‌ گفت: یکی از جذابیت‌های «خاطرات مرد ناتمام» این بود که کار مربوط به دوره معاصر نیست و قدیمی است. فیلم‌نامه‌ی جذابی هم دارد که من را به خود جلب کرد؛ البته این اولین باری نیست که نقشی قدیمی را بازی می‌کنم در کار دیگری هم به نام «رسم عاشقی»، بازی کردن در کاری را که متعلق به زمان معاصر نیست، تجربه کرده‌ام.

صحت تاکید کرد: من فیلمنامه را دوست داشتم و با صادق کرمیار، کارگردان این سریال هم قبلا کار کرده بودم. تیم هم تیم خوبی بود و با خواندن فیلمنامه که برایم جذاب بود، پذیرفتم در نقش کریم بازی کنم؛ از همان ابتدا هم قرار بود این نقش را بازی کنم.

او درباره «فضای خاطرات ناتمام» هم توضیح داد: سریال خوبی است و بده‌بستان‌های خوبی با سایر بازیگران داریم. امیدوارم کار خوبی شده باشد و مردم هم بپسندند.

سروش صحت در پایان این گفت‌وگو درباره‌ی فضای سیاسی «خاطرات مرد ناتمام» که به سال‌های 1327 و ماجرای ملی شدن صنعت نفت مربوط می‌شود، گفت: این سریال ارتباط مستقیمی با سیاست ندارد و با آن گره نمی‌خورد، بلکه تا حدی که به وقایع سال 27 مربوط می‌شود به آن می‌پردازد.

خاطرات مرد ناتمام

 

 

 

انتهای پیام

کد خبرنگار: 71372

 

یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,252
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 18350

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری