خانه » گفتگو » حمید فرخ نژاد: سینمای ایران به واسطه کارگردانان باتجربه آبرو کسب کرده است

حمید فرخ نژاد: سینمای ایران به واسطه کارگردانان باتجربه آبرو کسب کرده است

حمید فرخ نژاد گفت: سینمای ایران به واسطه فیلم هایی که توسط کارگردانان باتجربه ارائه داده، در خارج از ایران و آن سوی مرزها برای مملکت آبرو کسب کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حمید فرخ نژاد بازیگر سینمای ایران در گفت و گو با ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر گفت: با وجود اینکه هشت دوره نامزد جشنواره فیلم فجر بودم اما در این سال ها هیچ جایزه ای دریافت نکردم که دلیل آن هم اعمال سلیقه های شخصی داورها بوده است؛ این امر باعث بی اعتمادی هنرمندان و مردم شده است.
وی در ادامه افزود: یادم می آید در دوره ای که فیلم «روزواقعه» در جشنواره حضور داشت، قبل از مراسم اختتامیه به من زنگ زدند تا در اختتامیه شرکت کنم و قرار است برای نقش دریاقلی سورانی جایزه دریافت کنم اما متاسفانه در ‌‌نهایت نام فرد دیگری را اعلام کردند و این مسئله من را خیلی ناراحت کرد.
فرخ نژاد با بیان اینکه یکی از بهترین فیلم هایش «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» بوده است، گفت: زمانی که از من برای این فیلم دعوت شد و روح‌الله حجازی و تیمش را در دفترش دیدم، متوجه شدم که کار بسیار خوب و سنگینی است. حجازی کارگردانی است که به کارش اعتقاد دارد و می‌فهمد که می‌خواهد چه کاری انجام دهد.
وی در ادامه افزود: این فیلم یکی از فیلم های آبرومند کارنامه من است که به آن افتخار می کنم.
وی درمورد معرفی سینمای ایران به سایر کشورها گفت: سینمای ایران به واسطه فیلم هایی که توسط کارگردانان باتجربه ارائه داده، در خارج از ایران و آن سوی مرزها برای مملکت آبرو کسب کرده است. من از مسئولین سینمایی خواهشمندم در برگزاری این جشنواره نهایت تلاششان را بکنند تا جشنواره ای درخور آبروی ایران برگزار شود و وجهه خوبی از سینمای ایران را به رخ جهانیان بکشند.
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,221
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 18195
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری