خانه » بین المللی » آگهی استخدام ظرف شوی اختصاصی!

آگهی استخدام ظرف شوی اختصاصی!

محل اصلی کار ، رستوران سلطنتی در کاخ باکینگهام خواهد بود اما وظیفه اصلی به شستن ظرف های ملکه، محدود می شود.

کاخ پادشاهی بریتانیا برای استخدام ظرف شور مخصوص ملکه، آگهی استخدام داد.

به نقل از روزنامه دیلی میرور چاپ لندن، جدیدترن آگهی استخدام خانواده سلطنتی بریتانیا مربوط به استخدام یک نفر ویژه شستن ظرف های غذاخوری ملکه بریتانیاست.

این روزنامه اضافه کرد: همچنین این فرد باید به همراه ملکه به سایر کاخ هایش در خارج از لندن نیز برود ولی محل اصلی کار او، رستوران سلطنتی در کاخ باکینگهام خواهد بود اما وظیفه اصلی اش به شستن ظرف های ملکه، محدود می شود.

برای این شغل و بابت 40 ساعت کار در هفته، حقوق سالانه 14 هزار پوند در نظر گرفته شده است.

در اگهی استخدام آمده است: فردی که بخواهد این شغل را بپذیرد باید آمادگی کار کردن در خارج از لندن را به مدت 3 ماه در سال داشته باشد  .

قبل از این هم آگهی خانواده پادشاهی بریتانیا برای استخدام خدمتکار زن، جنجال هایی را به دنبال داشت.

در این آگهی حقوق اعلام شده برای این شغل، 78 پنس کمتر از حداقل دستمزد اعلام شده از طرف دولت بود.

الیزابت دوم

دولت بریتانیا حداقل دستمزد برای هر ساعت کار در لندن را 8 پوند و 55 پنس و در خارج از پایتخت 7 پوند و 45 پنس اعلام کرده است. هر یک پوند شامل 100 پنس است.

دیلی میرور اضافه کرد: برخی از فعالان اجتماعی با انتقاد از ملکه بریتانیا به دلیل اعلام دستمزدی کمتر از حداقل از دستمزد گفته بودند وی الگوی بدی از فعالیت های آنها برای افزایش دستمزد کارگران غیرماهر ایجاد کرده است.

در کاخ باکینگهام بیش از 250 کارمند و کارگر از جمله آشپز و خدمتکار فعالیت می کنند. این کاخ به تازگی برای استخدام کارمندی برای مدیریت سرویس های بهداشتی سلطنتی، خدمتکاری در کاخ مورال، یک ساعت ساز و یک راننده آگهی داده بودند.

منبع: عصر ايران
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,258
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 17843

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری