خانه » گفتگو » پرویز پرستویی: به سراغ سعدی افشار برویم

پرویز پرستویی: به سراغ سعدی افشار برویم

پرویز پرستویی گفت: در آستانه جشنواره فجر که سال تحویل سینما و تئاتر کشورمان محسوب می‌شود بد نیست به سراغ سعدی افشار برویم و هر کاری که از دستمان برمی‌آید، ...

پرویز پرستویی گفت: در آستانه جشنواره فجر که سال تحویل سینما و تئاتر کشورمان محسوب می‌شود بد نیست به سراغ سعدی افشار برویم و هر کاری که از دستمان برمی‌آید، برایش انجام دهیم. Amir Kholoosi-7-20.jpg

این بازیگر در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اظهار تأسف از وضعیت زندگی سعدی افشار خاطرنشان کرد: مطالبی را درباره تنهایی ایشان این روزها خواندم که بسیار مرا متأثر کرد. یادمان نرود سعدی افشار زمانی چارلی چاپلین ایران بوده و شادی را به لبان بسیاری نشانده است و در حال حاضر تنهاست و کسی در کنارش نیست.

وی افزود: ‌او که سال‌ها به هنر این مملکت خدمت کرده، نباید در خانه‌اش چشم به راه کسی باشد که بخواهند سراغی از او بگیرند. امیدوارم حکایت سعدی افشار حکایت آن جانباز نشود که داروهایش را قطع کردند و اشکهایش را درآوردند.

پرستویی با بیان این که هنرمند همیشه مهجور است اظهار کرد: بیاییم او را دریابیم از مسئولین هیچوقت کمک نخواهیم و معتقدم آنها به کمک ما نیاز دارند اما از اهالی محترم هنر تقاضا می کنم تک تک جمع شویم و به هر شکلی که می‌شود حمایت خودمان را از سعدی افشار اعلام کنیم.

این بازیگر بار دیگر تأکید کرد در آستانه جشنواره فجر که همه تلاش می‌کنند کدورت‌ها کنار رود و همه به احترام این جشن کنار هم جمع شوند و برایمان عید نوروز محسوب می‌شود یادی از این هنرمند بکنیم.

به گزارش ایسنا، سعدی افشار «سیاه‌باز» باسابقه تئاتر ایران این روزها در بستر بیماری است.

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,296
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 17817
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری