خانه » بین المللی » فاش شدن نام دختري كه در هند مورد تجاوز قرار گرفته بود

فاش شدن نام دختري كه در هند مورد تجاوز قرار گرفته بود

پس از مدتها انتظار مبني بر فاش شدن نام دختري که توسط 6 نفر داخل اتوبوسي در داخل دهلي نو مورد تجاوز قرارگرفته و کشته شده بود، روز گذشته نام وي توسط پدرش فاش شد.

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران، نام اين دختر «جيوتي سينگ پاندي» بوده که چند هفته پيش توسط 6 نفر در داخل اتوبوسي مورد تجاوز قرار گرفت که بر اثر شدت جراحات وارده، در بيمارستاني در سنگاپور جان خود را از دست داد.
به دنبال وقوع چنين اتفاقي، مردم هند در سرتاسر اين کشور تظاهراتي زنجيره اي را به راه انداخته اند و خواستار ابلاغ حکم اعدام براي اين 6 نفر شده اند که اين تظاهرات تا کنون نيز ادامه دارد.
«بدري سينگ پاندي» پدر اين دختر 23 ساله، که مدتها بود مانع از انتشار نام دخترش در جرايد مي شد، سرانجام قانع شد و دليل اقدام خود را آن مي داند که مي خواهد صداي مظلوميت دخترش در سراسر جهان شنيده شده و مردم دنيا بدانند که او چقدر معصوم و بيگناه بوده است.
وي در اين باره مي گويد؛ خوشحالم که پدر چنين دختري هستم که براي نجات خود از دست اوباش مقابله کرده و از اينکه نام او را فاش کنم باکي ندارم و اميدوارم که او تبديل به الگويي براي ديگر دختران هندي شود.
وي ادامه داد؛ اميدوارم که دادگاه هندوستان حکمي عادلانه براي اين 6 نفر در نظر بگيرد و با اين کار من و ديگر مردم خشمگير هندوستان را خوشحال کند.
گفتني است؛ علي رغم گذشته چندين هفته از اين اتفاق، مردم هندوستان کماکان در خيابانها به تظاهرات ادامه مي دهند و اين موضوع را نمونه اي از هرج و مرج و نبود قوانين براي حفاظت از زنان در کشورشان مي دانند.


بدري سينگ پاندي پدر جيوتي

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,752
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 17727

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری