خانه » خودرو » هوشمندترین خودروی آینده

هوشمندترین خودروی آینده

این خودرو دارای طراحی بسیار جالبی است که بدنه ای بسیار نازک و همچنین طول کوتاهی است که فضا را تنها برای دونفر فراهم می کند و البته برای آینده بسیار مناسب است.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، بسیاری از ما می دانیم که آینده خودروهای دنیا بسیار متفاوت تر از آنچه این روزها می بینیم خواهد بود و خودروها بسیار هوشمند میشوند.

خودروسازان نیز برای اینکه ما به این هدف خودمان برسیم همه تلاش خودشان را می کنند تا خودروهایی ماورایی و بسیار هوشمند را طراحی کنند.

“چارلز راتری” یکی از این طراحان است که به تازگی خودروی جالبی را رونمایی کرده است. این خودرو که “Autonomo” نام دارد قرار است تا سال 2030 وارد خیابان ها شود.

این خودرو دارای طراحی بسیار جالبی است که بدنه ای بسیار نازک و همچنین طول کوتاهی است که فضا را تنها برای دونفر فراهم می کند و البته برای آینده بسیار مناسب است.

این خودرو دارای سیستم های بسیار هوشمند کنترلی است که امنیت فوق العاده ای را به آن می بخشد. موتور این خودرو از نوع الکتریکی و بسیار باصرفه است.

طراح آن می گوید این خودرو می تواند به خودروی قالب خیابان ها تبدیل شود و باتوجه به اندازه آن حرکت دسته از آن ها مانند حرکت ماهی ها در آب می ماند.

در اطراف این خودرو دوربین های پیشرفته ای کار می شود که فاصله را اندازه گیری میکند. هنگامی که تعداد زیادی خودرو در خیابن باشند همه آن ها در کنار هم با فاصله 20 سانتی متری قرار میگیرند تا فضای بیهوده در خیابان وجود نداشته باشد.

این خودرو همانطور که مشخص است می تواند ایده بسیار خوبی برای آینده ای باشد که جمعیت به مراتب در آن بیشتر است و البته نیاز به خودروهای بیشتری نیز احساس می شود.

یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 930
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 17442

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری