خانه » بین المللی » پدر چینی دخترش را با ۱۰۰ میلیون پوند، ۴ جعبه طلاو یک پورشه و بنز به خانه داماد فرستاد

پدر چینی دخترش را با ۱۰۰ میلیون پوند، ۴ جعبه طلاو یک پورشه و بنز به خانه داماد فرستاد

محلی‌ها در روزنامه ها نوشتند انگار داماد یک بانک را زده است. و کنایه از این است که پدر ثروتمند چینی خواسته تا دخترش را به خانه شوهر با تمام اسباب و اثاثیه و مادیات بفرستد تا شوهر خیال کتک زدن دختر را پیدا نکند.

آفتاب: البته هیچ دامادی حاضر نیست عروسی که ۱۰۰ میلیون پول نقد، ۴ جعبه پر از طلا، یک اتومبیل پورشه و یک مرسدس اورده را بزند.

سهام کارخانه و سند خانه بماند که اعث شده تا داماد جلوی پای عروس زانو بزند.

وو دوآنبیائو مدیر کارخانه سرامیک سازی فوجیان در شهر سیزائو در منطقه جین جیانگ دوست نداشته دخترش حتی یک روز هم در زندگی خود بد بگذراند و به همین خاطر سنگ تمام گذاشته است. دادن دفترچه بانکی که داخل اش ۲ میلیون پوند پول نقد است کار هر پدری نیست. او باید خاطر دخترش خیلی عزیز باشد که دست به چنین کاری زده است. سهام کارخانه را نیز به ارزش ۱۰ میلیون پوند به او داده است.

پدر مهربان هنگام عروسی ۱.۵ میلیون پوند هم به دو سازمان خیریه شهر خود داده است. طبق آداب سنتی جهیزیه داده شده به عروس به صورت لیست سیاهه تنظیم شده و تحویل خانواده داماد شده است. خانواده های معمولی برای جهیزیه مانند ملل شرقی ملافه و پتو و تشک و لباس بچه و وسایل آشپزخانه و درست کردن چای (طبق سنت چینی) ، کفش قرمز چوبی و طلاجات کوچک به دختر خود جهازی می دهند اما بدلیل ثروتمند شدن چینی ها در سالهای اخیر عروسی های آنچنانی و جهازیه های سنگین و رنگین به دخترها می دهند. همچنین مهریه های سنگین نیز انجام می شود تا شوهر هوس طلاق دادن به سرش نزند.

عروس عضو هیئت مدیره شرکت پدرش بوده و در بازار بورس کره جنوبی بدلیل داد و ستد زیاد ، معروف شده است.

به گزارش خبرآنلاین، عروس و داماد می گویند درست است ثروتمند شده اند اما سعی می کنند بچه های خود را طوری تربیت کنند که با عرق جبین خود کارآفرینی کرده و نان در بیاورند.

منبع: دیلی میل

پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,206
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16978
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری