خانه » خودرو » مرسدس‌بنز CLA+تصاویر

مرسدس‌بنز CLA+تصاویر

عکس‌های مرسدس‌بنز CLA جدید به اینترنت راه پیدا کرده‌اند. این عکس‌ها نشان‌دهنده نسخه نهایی این خودرو هستند. به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران هنوز هیچ خبر یا اعلامیه‌ای به صورت رسمی از ...

عکس‌های مرسدس‌بنز CLA جدید به اینترنت راه پیدا کرده‌اند. این عکس‌ها نشان‌دهنده نسخه نهایی این خودرو هستند.

به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران هنوز هیچ خبر یا اعلامیه‌ای به صورت رسمی از خودروساز آلمانی منتشر نشده است اما پنج عکسی که از این مدل به دنیای رسانه نفوذ پیدا کرده‌اند، بسیار شبیه به کانسپت استایل کوپه است که در آپریل گذشته به نمایش گذاشته شده بود.با مقایسه این پنج عکس و عکس این کانسپت، به راحتی می‌توانید به شباهت محصول نهایی CLA با کانسپت نشان داده شده در نمایشگاه پکن ۲۰۱۲ پی ببرید.
CLA جلوپنجره کانسپت را کاملا نگه داشته و به نظر می رسد که طراحی آن توسط شرکت تیفانی انجام شده است. گلگیر جلوی پایینی نیز به اندازه کانسپت، خشن و جذاب است. چراغ‌های جلوی CLA نسبت به کانسپت کوتاه‌تر و کمی در ارتفاع بزرگتر هستند. به جای آیینه‌های کناری فانتزی و غیرکاربردی کانسپت نیز، آیینه‌های معمولی و همیشگی قرار دارند. چرخ‌های CLA نیز با کانسپت متفاوت است. کناره‌های خودرو و انحنایی که دارند، در هر دو مدل یافت می‌شود و عقب CLA گرچه شباهت بسیاری به گونه کانسپت دارد، اما از چراغ‌هایی متفاوت بهره می‌برد. عقب خودرو و مخصوصا طراحی شیشه آن، یادآور نسخه کوپه ۴ در CLS است.مرسدس قصد دارد CLA را که بر اساس شاسی دو کلاس A و B ساخته شده، در رده‌ای پایین‌تر از کلاسC قرار دهد. این چیزی است که از برچسب قیمت خودرو می‌توان فهمید. البته CLA نسبت به رقیب اصلی خود، یعنی سری۳ بی.ام.و کمی طول بیشتری دارد.CLA در هر دو نسخه دیفرانسیل جلو و چهار چرخ متحرک عرضه خواهد شد. رنج موتور خودرو نیز همان رنج موتورهای بنزینی و دیزلی کلاسA است.در بین این پنج عکس، دو عکس هم از داخل خودرو قرار دارد. یکی از این عکس‌ها، داشبورد و فرمان خودرو را نشان می‌دهد که طراحی داخلی کلی آنها، همان طور که انتظار می‌رفت، کاملا یادآور طراحی داخلی کلاس‌های A و B است. مرسدس اخیرا به طور رسمی عکس‌های جاسوسی نسخه‌ای CLA به نام CLA۴۵ AMG را منتشر کرد. این نسخه چند ماه بعد از عرضه نسخه اصلی و اوایل سال ۲۰۱۴ برای فروش عرضه خواهد شد.

دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,520
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16637

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری