خانه » بین المللی » جنگ غذا در اسپانیا

جنگ غذا در اسپانیا

این جشنواره که به نام "Els Enfarinats" شناخته می شود بین دو گروه متاهلین و مجردهای منطقه برگزار می شود. به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، اسپانیا یکی از کشورهایی است که ...

این جشنواره که به نام “Els Enfarinats” شناخته می شود بین دو گروه متاهلین و مجردهای منطقه برگزار می شود.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، اسپانیا یکی از کشورهایی است که هر ساله مسابقات و جشنواره های مختلفی در آن برگزار می شود که اغلب آن ها بسیار عجیب هستند.در یکی از این جشنواره های که از سال 1981 هر ساله برگزار می شود مردم منطقه ای به نام”ایبی” با غذا به جان همدیگر افتاده و با تخم مرغ و آرد با یکدیگر می جنگند.

این جشنواره که به نام “Els Enfarinats” شناخته می شود بین دو گروه متاهلین و مجردهای منطقه برگزار می شود. در ابتدای روز گروه متاهلین کنترل شهر را به دست گرفته و قوانین عجیب وضع می کنند که این باعث دعوا بین دو گروه میشود.

این جشنواره که در آن میزان بسیار زیادی آرد و تخم مرغ هدر می رود در حالی برگزار می شود که این کشور دچار مشکلات شدید اقتصادی است. شاید بتوان این موضوع را دلیلی برای این مشکلات دانست.

اسپانیا کشوری مملو از اسراف کاری است که از جمله مهمترین ان می توانیم به “جنگ گوجه ای” معروف آن ها اشاره کنیم که هرساله با مصرف بسیاری گوجه برگزار می شود.

شنبه ۹ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,470
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16562

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری