خانه » شهر من » اجتماعی » شناسایی و دستگیری 5 قاتل فراری در استان فارس

شناسایی و دستگیری 5 قاتل فراری در استان فارس

...


فرمانده انتظامی فارس از دستگیری 81 تن در طرح برخورد با اراذل و اوباش، در سطح استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سردار سیروس سجادیان امروز با بیان اینکه بیشترین تعداد دستگیر شدگان را در شیراز، داراب، کازرون، جهرم و مرودشت داشته‌ایم گفت: این افراد به انواع مختلف اغلب دارای سابقه بوده و با اعمال خود برای مردم مزاحمت ایجاد می‌کردند و در شیراز 35 نفر، در فسا 14 نفر، در داراب 21 نفر و در کازرون 10 نفر تاکنون دستگیر شده‌اند.

فرمانده انتظامی فارس خاطرنشان کرد: در میان این افراد 46 سارق، متجاوز به عنف بوده اند و از آنان بالغ بر 33 دستگاه خودرو، 41 دستگاه موتورسیکلت مسروقه، 58لیتر انواع مشروبات الکلی و 2 هزار و 500 گرم تریاک کشف و ضبط شده است.

سجادیان با بیان اینکه در سطح استان تعداد 252 نفر نیز در قالب این طرح و تحت عناوین مختلف بازداشت شده اند، گفت: این تعداد افراد به عنوان اراذل و اوباش شاخص و سابقه دار شناخته نمی شوند اما به نوعی با ایجاد مزاحمت خیابانی و هنجارشکنی های رفتاری، خلاف عرف جامعه عمل می کردند.

وی با قدردانی از شهروندان به واسطه اطلاع رسانی مطلوب و کمک به شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش، گفت: در میان افراد شناسایی و دستگیر شده، 5 قاتل فراری نیز بازداشت شده اند.

سجادیان تصریح کرد: مطمئن باشید که هرکس بخواهد قدرت نمایی کرده و جامعه را با مشکل مواجه کند، با برخورد شدید انتظامی و قضایی مواجه شده و خواهد شد.

او گفت: سن دستگیر شدگان بین 20 تا 37 سال است و از آنان 203 قبضه سلاح سرد و 14 قبضه سلاح گرم شامل کلت و اسلحه بلند کشف و ضبط شده است.

انتهای پیام

شنبه ۹ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,378
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16541
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری