خانه » شهر من » احتمال بازگشت اینورژن و تشدید آلودگی هوا طی روزهای آینده

احتمال بازگشت اینورژن و تشدید آلودگی هوا طی روزهای آینده

در این روز‌ها گروه‌های حساس مانند افراد سالمند، بیماران قلبی، تنفسی، کودکان و زنان باردار تا حد امکان از تردد در سطح شهر خودداری کنند. ایلنا: مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت ...

در این روز‌ها گروه‌های حساس مانند افراد سالمند، بیماران قلبی، تنفسی، کودکان و زنان باردار تا حد امکان از تردد در سطح شهر خودداری کنند.

ایلنا: مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه شاخص کیفیت هوا امروز در شرایط سالم قرار دارد گفت: با توجه به پایداری هوا طی روزهای آینده، اافزایش آلودگی هوا و ایجاد پدیده اینورژن در پایتخت پیش بینی می‌شود.

به گزارش ایلنا، یوسف رشیدی با بیان این مطلب اظهار کرد: امروز شاخص آلودگی هوا در ذرات کمتر از ۲ و نیم میکرون به طور متوسط ۹۱ بوده است و می‌توان گفت که بیشتر نقاط تهران در شرایط سالم قرار داشته‌اند. البته آلودگی هوا در برخی مناطق نیز در شرایط ناسالم بوده به گونه‌ای که به طور مثال شاخص آلودگی هوا ذرات کمتر از ۲. ۵ میکرون در ایستگاه دروس ۱۳۶ و در ایستگاه اقدسیه ۱۲۷ بوده است.

وی ادامه داد: با توجه به پیش بینی پایداری هوا طی روزهای آینده، احتمال افزایش آلودگی هوا و ایجاد پدیده اینورژن در پایتخت وجود دارد که توصیه می‌شود در این روز‌ها گروه‌های حساس مانند افراد سالمند، بیماران قلبی، تنفسی، کودکان و زنان باردار تا حد امکان از تردد در سطح شهر خودداری کنند.

شنبه ۹ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,373
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16538
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری