خانه » بین المللی » گران‌ترین طلاق تاریخ ایتالیا به نام برلوسکنی ثبت شد!

گران‌ترین طلاق تاریخ ایتالیا به نام برلوسکنی ثبت شد!

پس از سه سال دعوای قضایی، گران‌ترین طلاق تاریخ ایتالیا رقم خورد و بدین ترتیب سیلویو برلوسکنی با پذیرفتن شرط پرداخت روزانه ۱۰۰ هزار یورو به همسر سابقش، «وِرونیکا لاریو» ...

پس از سه سال دعوای قضایی، گران‌ترین طلاق تاریخ ایتالیا رقم خورد و بدین ترتیب سیلویو برلوسکنی با پذیرفتن شرط پرداخت روزانه ۱۰۰ هزار یورو به همسر سابقش، «وِرونیکا لاریو» به طلاق رضایت داد. 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، لاریو، هنرپیشه سابق تئاتر، سینما و تلویزیون، حدود ۲۲ سال پیش با سیلویو برلوسکنی، نخست‌وزیر سابق ایتالیا ازدواج کرد.

لاریو در سال ۲۰۰۹ و در پی رسوایی جنسی برلوسکنی (رابطه جنسی با یک دختر ۱۷ ساله) درخواست طلاق کرد. لاریو در مرحله نخست، ماهانه ۵/۳ میلیون یورو نفقه درخواست کرده بود که با مخالفت برلوسکنی مواجه شد اما سرانجام دو طرف بر سر مبلغ سه میلیون یورو در ماه به توافق رسیدند.

روزنامه هافینگتون پست نوشت، برلوسکنی و لاریو در سال 1980 برای نخستین بار در یک سالن نمایش در میلان با یکدیگر ملاقات و در سال 1990 ازدواج کردند.

این در حالی است که نخست‌وزیر سابق و 76 ساله ایتالیا حدود یک ماه پیش با یک مجری 27 ساله تلویزیون نامزد کرد. برلوسکنی که پیش‌تر دو بار ازدواج کرده است، اواخر آذر ماه سال جاری، خبر نامزدی خود را با «فرانچسکا پاسکاله» تایید کرد و در این باره گفت: نامزدی من با این مجری تلویزیون رسمی است. من در نهایت کمتر احساس تنهایی می‌کنم. او دوست خوبی برای دخترم مارینا می‌شود.

شنبه ۹ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,351
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16496
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری