خانه » خودرو » انتشار اولین تصاویر از SLS AMG 2013 مرسدس بنز!

انتشار اولین تصاویر از SLS AMG 2013 مرسدس بنز!

اگر تاکنون سری SLS AMG شما را راضی نکرده است مرسدس بنز  غول آلمانی در سری جدید این خودرو  و البته سری مشکی آن کاملا نظر شما را عوض می‌کند. این ...

اگر تاکنون سری SLS AMG شما را راضی نکرده است مرسدس بنز  غول آلمانی در سری جدید این خودرو  و البته سری مشکی آن کاملا نظر شما را عوض می‌کند.

این سری از خودروی اسپرت مذکور در سال آینده رونمایی خواهد شد و عکاسان به اندازه کافی خوش شانس بوده‌اند که بتوانند تصاویر این غول آلمانی و مشکی را شکار کنند.

گفتنی است که سری مشکی در حال تبدیل شدن به یک خودروی شگفت آور وقوی است که درضمن دارای نیرویی در حدود ۶۰۰ اسب بخار و نیروی گشتاور ۵۰۰ پوندی نیز است .

این خودرو به احتمال فراوان از موتور بروز رسانی شده۶٫۲ لیتری V8  اسپرت که قدرت فراوانی به این SLS   داده است بهره می‌برد  که در عین حال  وزن سری بلک ۲۰۱۳ در حدود ۱۱۰ پوند کمتر از مدل‌های مشابه است و در ضمن توانایی رسیدن به سرعن ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را در ۳٫۵ ثانیه را خواهد داشت.

بر اساس جزئیاتی که از تصاویر می‌توان دریافت که این مدل دارای چرخ‌های بزرگتر و همچنین اسپویلرهای بزرگتر نسبت به مدل مشابه است که باعث ورودی هوای بزرگتر برای مشکی هیولای مرسدس شده است.

انتظار می‌رود که SLS AMG سری مشکی از سال آینده میلادی و با رنج قیمتی ۴۰۵ هزار دلار عرضه شود.

سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۱
بازدیدها 1,427
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 1649

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری