خانه » فناوری » زیباترین اسپیکری که تاکنون دیده اید

زیباترین اسپیکری که تاکنون دیده اید

این اسپیکر حیرت انگیز می‌تواند به ۱۶ هزار رنگ مختلف قابل برنامه ریزی نورانی شود و یا با توجه به ریتم آهنگ یک رقص نور زیبا را روی میز کار ...

این اسپیکر حیرت انگیز می‌تواند به ۱۶ هزار رنگ مختلف قابل برنامه ریزی نورانی شود و یا با توجه به ریتم آهنگ یک رقص نور زیبا را روی میز کار شما به وجود آورد.

 اگر از آن دسته افرادی هستید که در هنگام خرید وسایل الکترونیکی علاوه بر قیمت و کارایی به زیبایی محصولات نیز اهمیت می‌دهید احتمالاً این اسپیکر فوق العاده زیبا از Acase شما را حیرت زده خواهد کرد.

این اسپیکر متفاوت که Acase Black Diamond III یا الماس سیاه ۳ نام دارد با نورهای رنگی بسیار زیبای درونش می‌تواند هر کسی را به تحسین وادار کند. این اسپیکر که به وسیله بلوتوث با گوشی، تبلت، لپ‌تاپ، کامپیوتر، آیفون، آیپاد و تقریباً هر گجتی اتصال برقرار می‌کند برق مورد نیاز خود را از یک پورت استاندارد USB تأمین می‌کند. همچنین قابلیت اتصال سوکت استاندارد ۳٫۵ میلی‌متر نیز وجود دارد و یک ریموت کنترل هم برای کنترل این اسپیکر از راه دور در اختیارتان قرار می گیرد.
این اسپیکر حیرت انگیز می‌تواند به ۱۶ هزار رنگ مختلف قابل برنامه ریزی نورانی شود و یا با توجه به ریتم آهنگ یک رقص نور زیبا را روی میز کار شما به وجود آورد. از نظر کیفیت صدا شاید نتوانید به اندازه یک جامبوباکس یا اسپیکرهای حرفه‌ای بیتس روی این اسپیکر سه واتی حساب باز کنید اما زیبایی منحصر به فرد آن فاکتوری است که نمی‌توان به راحتی از کنار آن گذشت.
قیمت این اسپیکر در حال حاضر ۱۲۰ دلار بوده و از سایت آمازون قابل تهیه است. اگر به دیدن تصاویر بیشتر از این اسپیکر زیبا علاقمندید می‌توانید به سایت سازنده این محصول شگفت انگیز مراجعه کنید.
منبع : فارنت
شنبه ۹ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,669
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16470

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری