خانه » شهر من » اجتماعی » برخورد شدید 2 اتوبوس سرویس ویژه کارکنان کارخانجات در جاده مخصوص کرج

برخورد شدید 2 اتوبوس سرویس ویژه کارکنان کارخانجات در جاده مخصوص کرج

...


برخورد شدید 2 اتوبوس سرویس ویژه کارکنان کارخانجات با یکدیگر در جاده مخصوص کرج در نیمه شب گذشته، هفت مجروح بر جا گذاشت.

به گزارش سرویس «حوادث» ایسنا، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران ساعت 00:31 دقیقه بامداد امروز پنجشنبه با دریافت خبر این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 44 را به محل حادثه در کیلومتر 17 جاده مخصوص کرج، مقابل کارخانه “دارو پخش” اعزام کرد.

به گفته جواد خلج فرمانده آتش نشانان اتوبوس سرویس کارکنان یکی از کارخانجات هنگام حرکت در این بزرگراه به علت نامعلومی با قسمت عقب یک اتوبوس دیگر برخورد کرد.

وی افزود: به دنبال این حادثه، اتوبوس جلوئی از مسیر خود منحرف شده و به داخل کانال سقوط کرد.

خلج، خسارات وارده به اتوبوس اولی را خیلی زیاد اعلام کرد و افزود: این اتوبوس پس از برخورد شدید با عقب اتوبوس دیگر، از قسمت اتاقک مسافرین آن دچار خسارت سنگین شد و هم چنین سرنشینان آن که تعدادی از کارکنان یک شرکت تولیدی خودرو بودند، مجروح شدند.

وی افزود: آتش نشانان بی‌درنگ با قرار دادن علائم هشدار دهنده و قطع جریان برق اتوبوس‌ها، به ایمن سازی محل پرداخته و از بروز آتش سوزی احتمالی جلوگیری کردند و تعداد هفت نفر از سرنشینان آسیب دیده اتوبوس را از داخل اتاقک آن خارج کرده و به امدادگران اورژانس سپردند.

این فرمانده آتش نشانی، با اشاره به این که قبل از رسیدن نیروهای امدادی تعدادی از سرنشینان دیگر با کمک مردم و رانندگان خودروهای عبوری از داخل اتوبوس بیرون آورده شده و به مراکز درمانی انتقال یافتند، تصریح کرد: آتش نشانان همچنین به منظور ایمن سازی رفت و آمد خودروها این 2 اتوبوس را به مکان ایمن منتقل کردند.

گفتنی است، علت بروز این حادثه رانندگی و همچنین میزان خسارات وارده از سوی کارشناسان راهنمایی و رانندگی تهران تحت بررسی است.

انتهای پیام

پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,791
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16420
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری