خانه » شهر من » اجتماعی » قاتل خانواده 3 نفره خیابان فلاح در کمتر از 6 ساعت دستگیر شد

قاتل خانواده 3 نفره خیابان فلاح در کمتر از 6 ساعت دستگیر شد

...


رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری قاتل خانواده 3 نفره خیابان فلاح در کمتر از 6 ساعت خبر داد.

سرهنگ محمدیان شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در خصوص قتل خانواده 3 نفره در خیابان فلاح گفت: در ساعت 15:30 عصر چهارشنبه 6 دی ماه سال جاری در محدوده کلانتری 161 ابوذر خیابان فلاح در پی عدم پاسخگویی یک خانواده، یکی از بستگان نگران حال آنها شده و به در آپارتمان مراجعه می‌کند.

وی افزود: فرد مذکور پس از پرس و جو از همسایگان و عدم پاسخگویی خانواده مذکور طی تماسی با عوامل آتش‌نشانی و با حضور آنها نسبت به باز کردن در منزل آنها اقدام می‌کند که پس از باز شدن در حاضران مشاهده می‌کنند که خانه بهم ریخته است و در آن آثار خون دیده می‌شود.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: در ادامه بازدید از داخل منزل، حاضران متوجه وجود جسد مرد خانه در یکی از کمدها می‌شوند که با مشاهده این صحنه با ماموران پلیس 110 تماس می‌گیرند و در پی این امر، ماموران کلانتری، قاضی کشیک، تیم بررسی صحنه و کارآگاهان ویژه قتل در محل حاضر و بررسی‌ها آغاز می‌شوند.

وی به ایسنا گفت: در بازدید از خانه مذکور، ماموران پلیس با جسد زن خانه و پسربچه 12 ساله‌شان در یک کمد دیگر مواجه می‌شوند که تحقیقات در این خصوص به سرعت آغاز شده و با توجه به اهمیت موضوع، چند تیم از کارآگاهان اداره قتل، بررسی ها را آغاز کردند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: با توجه به اطلاعات بدست آمده از همسایگان، فردی که آخرین بار با این خانواده در ارتباط بود شناسایی و دستگیر شد و علی‌رغم سناریوهای متعددی که نامبرده برای حضور خودش در زمان قتل پیش‌بینی کرده بود، در مقابل تناقض‌گویی‌هایش سرانجام به قتل این خانواده اعتراف کرد.

وی با اشاره به این که بررسی‌های اولیه پلیس نشان می‌دهد قتل 2 تا 3 روز قبل رخ داده است که کارآگاهان پلیس آگاهی تهران توانستند پس از اطلاع از آن قاتل را در کمتر از 6 ساعت دستگیر کنند به ایسنا گفت: گزارشات تکمیلی، علل وقوع و انگیزه قاتل متعاقبا اعلام می‌شود.

انتهای پیام

پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,510
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16418
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری