خانه » خانواده » باغچه‌ روی میزی! +‌ عکس

باغچه‌ روی میزی! +‌ عکس

چه کسی دوست ندارد هر روز در کنار بشقاب غذایش چند برگ تازه پونه داشته باشد؟ باغچه کوچک بی بی وسیله‌ای امروزی برای تحقق این خواست شماست.  این روزها در زندگی ...

چه کسی دوست ندارد هر روز در کنار بشقاب غذایش چند برگ تازه پونه داشته باشد؟ باغچه کوچک بی بی وسیله‌ای امروزی برای تحقق این خواست شماست.

 این روزها در زندگی شهری، به ندرت کسانی  پیدا می‌شوند که فضایی برای باغچه در بیرون از خانه داشته باشند تا بتوانند از سبزی‌های کاشت خودشان برای پخت و پز استفاده کنند. باغچه کوچک بی بی برای شهرنشینان طراحی شده تا در تمام طول سال بتوانند از سبزی تازه بهره‌مند شوند.این وسیله چه به لحاظ زیبایی شناسی و چه به لحاظ عملکردی، کاملاً متناسب با ابزارهای مدرن امروزی است و آسانی با هر آشپزخانه ای هماهنگ می‌شود.

این باغچه آپارتمانی با سطح براق و طراحی چشم‌نوازش دارای یک بدنه نعلی شکل است که در بازوی بالایی‌اش یک رشته لامپ‌‌های مخصوص تعبیه شده که طیف‌های نوری لازم را برای رشد گیاهان فراهم می‌کند و در پایین، سه گلدان قرار دارد که توسط ابزارهایی که زیر هر گلدان است، میزان آب مورد نیاز با برای گیاه تأمین می‌کند.

به این ترتیب شما فقط باید به فکر برق و آب مخزن دستگاه باشید و بی بی کارهای لازم را برای تأمین سبزی وعده غذایی شما انجام می‌دهد.

منبع: خبرگزاری فارس
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,865
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16334
برچسب:

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری