خانه » شهر من » اجتماعی » استاندار تهران خبر داد: واگذاری 8600 واحد مسکن مهر در استان تهران

استاندار تهران خبر داد: واگذاری 8600 واحد مسکن مهر در استان تهران

...


استاندار تهران گفت: 8600 واحد مسکن مهر از ابتدای بهمن تا پایان اسفند در پاکدشت، ورامین، شهریار، پردیس، پرند، اندیشه، فیروزکوه، دماوند، رباط کریم، اسلامشهر و ورامین واگذار می‌شود.

به گزارش خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) تمدن در پایان جلسه مسکن استانداری تهران اظهار کرد: دولت دهم در تهران 4873 میلیارد تومان برای ساخت و سازهای مسکن مهر اختصاص داده است که باید گفت با اختصاص این مبلغ، رکوردی تاریخی در حوزه ساخت و سازهای مسکن در استان تهران رقم خورده است.

وی در ادامه با اعلام آغاز ساخت‌وسازهای مسکن‌های ویژه در پنج نقطه استان تهران، عنوان کرد: در حال حاضر ایجاد 3300 واحد مسکونی در تهرانسر رشدی 15 درصدی داشته است و امیدواریم با ساخت این مسکن‌های ویژه، حباب مسکن و اجاره‌بها در تهران متوقف شده و تقاضا و عرضه تنظیم شود.

استاندار تهران ادامه داد: چهار سایت دیگر ایجاد مسکن ویژه بزودی اعلام می‌شود و در حال حاضر در مرحله‌ی مطالعات و تملک زمین قرار دارد.

تمدن تاکید کرد: تخمین می‌زنیم که اتمام پروژه‌های مسکن ویژه در کلانشهر تهران در سال 92 و 93 اتفاق بیافتد.

وی اظهار کرد: انشعابات آب، گاز، برق، تلفن ودیگر امکانات و محوطه‌سازی‌ های مسکن مهر به انجام رسیده است و باید بگویم که خانه‌هایی با تمام امکانات را به متقاضیان تحویل می‌دهیم و بدین ترتیب بزرگ‌ترین رکورد تاریخی واگذاری مسکن رقم می‌خورد.

به گفته استاندار تهران این 8600 واحد مسکونی مربوط به پروژه‌های مسکن مهر، تسهیلات بافت فرسوده و زودبازده مسکن است اما اغلب این ساخت و سازها به مسکن مهر اختصاص دارد.

تمدن خاطرنشان کرد: در هر هفته از بازده زمانی واگذاری مسکن‌ها 11 هزار واحد مسکونی به مردم تهران واگذار می‌شود.

انتهای پیام

چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 2,565
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16248
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری