خانه » شهر من » اجتماعی » واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده خاوران یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت

واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده خاوران یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت

واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده خاوران یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت. به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شرکت واحد تهران اعلام کرد: حوالی ساعت 17:30 روز ...

واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده خاوران یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شرکت واحد تهران اعلام کرد: حوالی ساعت 17:30 روز یکشنبه، یک دستگاه اتوبوس متعلق به بخش خصوصی شرکت تاکسی بی‌سیم ایرانیان به شماره انتظامی 274ع74 ایران 11 که بدون مسافر جهت سوخت‌گیری در جاده خاوران مسیر غرب به شرق در حال تردد بود در حوالی ایستگاه ذوالفقاری پس از برخورد با چند عابر پیاده و گاردریل جاده خاوران داخل کانال نیم واژگون می‌شود.

سرهنگ جمال بذرافشان، جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به این که راننده این اتوبوس جزء مجروحان حادثه است که به بیمارستان منتقل شده است به ایسنا گفت: قطعا یکی از علل این حادثه عدم توجه به جلو از سوی راننده اتوبوس بوده است که بررسی‌های پلیس در خصوص علت قطعی حادثه همچنان ادامه دارد.

وی افزود: اتوبوس نیم‌واژگون شده هنوز در محل است.

عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در این خصوص به ایسنا گفت: در پی این حادثه یک فرد 60 ساله در محل کشته و 3 تن دیگر مجروح شدند.

انتهای پیام

دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱
بازدیدها 1,409
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 16041
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری