خانه » شهر من » اجتماعی » 366 مدرسه امسال به مدارس شاهد کشور اضافه شد

366 مدرسه امسال به مدارس شاهد کشور اضافه شد

مدیر کل امورشاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش توانمندسازی علمی، آموزشی و فرهنگی دانش‌آموزان شاهد را از اولویت‌ها و برنامه‌های مهم آموزش و پرورش برشمرد. به گزارش سرویس «آموزش و ...

مدیر کل امورشاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش توانمندسازی علمی، آموزشی و فرهنگی دانش‌آموزان شاهد را از اولویت‌ها و برنامه‌های مهم آموزش و پرورش برشمرد.

به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» ایسنا، مریم خلیلوند در همایش تجلیل از دانش‌آموزان برتر کنکور سال 91 در بوشهر اظهارکرد: دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر، پرچمدار عزت و عظمت پدرانشان هستند و باید ادامه دهنده راه آنان نیز باشند.

خلیلوند با اعلام اینکه مدارس شاهد به عنوان پایگاه‌های ترویج ایثار و شهادت و یادگار امام‌خمینی (ره) مطرح هستند، تصریح‌کرد: ایران از جمله کشورهایی است که دشمنان قسم خورده آن در برهه‌های زمانی مختلف برای ضربه‌زدن به آن برنامه‌ریزی می‌کنند، پس ما باید همواره مبلغ فرهنگ شهید و شهادت در جامعه باشیم.

وی یادآورشد: امسال 366 مدرسه به مدارس شاهد کشور اضافه شد و با این تعداد، مدارس شاهد از 964 مدرسه به 1330 مدرسه افزایش یافت.

خلیلوند خاطر نشان کرد: هم‌اکنون 75 درصد از جمعیت مدارس شاهد را فرزندان جامعه ایثارگر و شاهد تشکیل می‌دهند.

وی شهدای این نظام را بصیر و آگاه خواند و افزود: ما امروز درجهاد علمی به جوانانی بصیر، هوشیار و ولایت‌مدار نیازمندیم تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

انتهای پیام

پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,294
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 15645
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری