خانه » شهر من » اجتماعی » مشاور جوانان استانداری خوزستان تاکیدکرد:استفاده از ایده‌های جوانان در فرهنگ‌سازی سبک زندگی

مشاور جوانان استانداری خوزستان تاکیدکرد:استفاده از ایده‌های جوانان در فرهنگ‌سازی سبک زندگی

مشاور جوانان استانداری خوزستان با تاکید براستفاده از ایده‌های جوانان در فرهنگ‌سازی سبک زند، گفت: در مجموعه‌های جوان که بارش فکری وجود دارد، راهکارهای بسیار خوبی ارایه می‌شود. به گزارش خبرنگار«زنان» ...

مشاور جوانان استانداری خوزستان با تاکید براستفاده از ایده‌های جوانان در فرهنگ‌سازی سبک زند، گفت: در مجموعه‌های جوان که بارش فکری وجود دارد، راهکارهای بسیار خوبی ارایه می‌شود.

به گزارش خبرنگار«زنان» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خوزستان، وحید کیانی در جلسه” سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی و بررسی ظرفیت‌های مورد نیاز نخبگان زن شهرستان‌ها”، که امروز چهارشنبه در خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: محور اصلی این سلسله نشست‌ها ” تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه‌ایرانی” است ولی با توجه به ضرورت‌هایی که از سوی مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی و اقتصاد مقاومتی مطرح شده،‌ نشستی با این عنوان برگزار شد تا خروجی‌های خوبی در این زمینه پیرامون رفع برخی مشکلات استان حاصل شود.

وی ادامه داد: این نشست‌ها مشورتی و برای ارایه راهکار هستند و مشاوران جوان در تلاشند که به برخی از اهداف در این دو مقوله دست یابند.

رییس گروه مشاوران جوان خوزستان، گفت: اقتصاد مقاومتی موضوعی است که کشور و جامعه با آن رو به رو است و بسیار متفاوت‌تر از مسئله اقتصادی به این موضوع نگریسته می‌شود.

کیانی افزود: موضوع سبک زندگی در خوزستان از جدی‌ترین موضوعاتی است که باید مورد بحث قرار داد و برای آن راهکار ارایه شود. فرهنگ در خوزستان با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایطی که استان در آن قرار گرفته تعاریفی دارد و مبحث سبک زندگی می‌تواند نماد و نمودهای متنوع و متفاوتی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد:‌ انسان ایرانی و کسی که اعتقادات او با اسلام گره خورده است،‌ می‌تواند دستاوردهای بسیار خوبی در چگونگی بهتر زیستن را تجربه کند و به دست آورد.

مشاور جوان استاندار خوزستان گفت: این چگونگی بهتر زیستن نیاز به یک تکان داشت که این تکان در سخنان مقام معظم رهبری ایجاد شد و بسیاراهمیت دارد که به عنوان جوانان صاحب‌نظر و ارایه‌کننده راهکار، در این زمینه وارد شویم. می‌توان از طریق مشاوران جوان ایده‌ها و راهکارهای همه جوانان استان را دریافت کرد و برای استفاده در فرهنگ‌سازی سبک زندگی و اقتصاد مقاومتی در این نشست‌ها ارایه داد.

انتهای پیام

چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,311
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 15630
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری