خانه » فرهنگ و ادب » هنر » مهلت ارسال آثار به دومين دوسالانه خوشنويسي تمديد شد

مهلت ارسال آثار به دومين دوسالانه خوشنويسي تمديد شد

مهلت ارسال آثار به دومين دوسالانه بين المللي خوشنويسي ايران تا 15 فروردين ماه سال 1391 تمديد شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دومين دوسالانه بين المللي خوشنويسي ايران ارديبهشت و ...

مهلت ارسال آثار به دومين دوسالانه بين المللي خوشنويسي ايران تا 15 فروردين ماه سال 1391 تمديد شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دومين دوسالانه بين المللي خوشنويسي ايران ارديبهشت و خردادماه سال 1391 در قزوين برگزار مي‌شود،بخش مسابقه این دوسالانه رشته هاي نستعليق؛ شكسته نستعليق؛ نسخ ، ثلث و نقاشي خط را دربرمی گیرد.

همچنین نمايشگاه بخش غيررقابتي شامل رشته‌هاي نستعليق، شكسته نستعليق، نسخ، ثلث و نقاشي خط می‌شود.

هنرمندان براي شركت در اين دوسالانه مي توانند تا 15 فروردين ماه سال آینده آثار خود را براي اين دوسالانه ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به سايت www.bici.ir مراجعه كنند.

این دوسالانه از سوي مركز هنرهاي تجسمي با همكاري انجمن خوشنويسان ايران، موسسه توسعه هنرهاي تجسمي معاصر ، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان قزوين و موسسه فرهنگي اكو در بخش هاي مسابفه و نمايشگاه آثار استادان و شركت كنندگان برپا خواهد شد.

همچنين در بهار سال 1391 دوازدهمين دوسالانه ملي عكس ايران و دهمين دوسالانه بين المللي كاريكاتور نیز برگزار مي‌شود.

دوازدهمين دوسالانه ملي عكس ايران در دو بخش «عكاسي نوآورانه» و «آزاد» ارديبهشت ماه سال آينده در تهران و يزد برگزار خواهد شد.

در اين دوسالانه كه در بخش عكاسي مستند و عكاسي نوآورانه برگزار مي شود، 14 هزار و 713 اثر از 2 هزار و 570 هنرمند عكاس به دبيرخانه رسيده است كه شش هزار و 409 اثر نوآورانه و هشت هزار و 304 اثر در بخش‌ عكاسي مستند است.

انتخاب آثار دوسالانه عكس آغاز شده است و در بخش عكاسي نوآورانه افشين شاهرودي، شهريار توكلي ، كيارنگ علايي و مهدي مقيم نژاد انتخاب و داوري آثار را انجام مي دهند و در بخش عكاسي مستند نادر داوودي،فرهاد سليماني ، جاسم عضبانپور، مجيد ناگهي و محمد غفوري انتخاب و داوري آثار را بر عهده دارند.

دهمين دوسالانه بين المللي كاريكاتور تهران نيز دوسالانه ديگري است كه فراخوان آن چند ماه قبل منتشر شده است و كارتونيست‌ها تا پايان فروردين ماه سال آينده براي ارسال آثار مهلت دارند.

دهمين دوسالانه بين المللي كاريكاتور در بخش كارتون موضوعي «خرافه پرستي» و كارتون با موضوع «آزاد» ، كاريكاتور با موضوع آزاد، كميك استريپ با موضوع «موقعيت دشوار» و طراحي كاراكتر با موضوع «گربه ايراني» برگزار مي‌شود.

كاريكاتوريست‌ها مي‌توانند تا 31 فروردين ماه 1391 از طريق سايت خانه كاريكاتور ايران به نشاني www.irancartoon.com ثبت نام و آثار خود را ارسال کنند.

سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,282
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 1558

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری