خانه » فرهنگ و ادب » هنر » نمایش آنلاین «شب جادویی» آغاز شد

نمایش آنلاین «شب جادویی» آغاز شد

بخش حراج خاموش «شب جادويي» از امروز – 23اسفندماه ـ با نمایش آثار هنرمندان ایرانی به صورت آنلاین آغاز شد. نمايشگاه آثار هنرمندان ايراني در برنامه «شب جادویی» از 12 مارچ ...

بخش حراج خاموش «شب جادويي» از امروز – 23اسفندماه ـ با نمایش آثار هنرمندان ایرانی به صورت آنلاین آغاز شد.

نمايشگاه آثار هنرمندان ايراني در برنامه «شب جادویی» از 12 مارچ برابر با 22 اسفندماه به دو صورت آنلاين و عمومي در موزه خصوصي صلصالي دوبي آغاز مي‌شود و به دنبال آن در دو تاريخ متفاوت حراج بخش زنده و خاموش برپا خواهد شد.

این در حالی است که در بخش حراج زنده، آثاري از 35 هنرمند پيشكسوت و مطرح ايراني همچون پرويز تناولي،رضا آرامش،حسين زنده رودي،فريدون آو و … ارائه مي‌شود و در بخش ديگري كه حراج «خاموش» نام گرفته است و نمایش آثار آن از امروز به صورت آنلاین آغاز شده، آثاري از 45 هنرمند جوان همچون فرخ مهدوي،شاهپور پويان،ياشارصميمي‌مفخم،عليرضا آستانه و … به روي ديوار مي‌رود.

برگزاری بخش جنبي «اصوات نيمه‌ي ديگر» با آثاري از يک دوره كاري هنرجويان شادي قديريان در موزه‌ي صلصالي از دیگر بخش های این رویداد هنری است. نمايش ـ حراج از 12 مارچ ( برابر با 22 اسفندماه ) آغاز و تا 22 مارچ (برابر با دوم فروردين) در موزه‌ي صلصالي ادامه دارد و دستاورد عمده اين نمايشگاه و حراج پشتيباني نسل تازه هنرمندان ايراني است.

حراج بخش خاموش روز 21 مارچ و حراج بخش زنده در تاريخ 23 مارچ در برج‌هاي امارات در جميرا آغاز خواهد شد.

به گزارش ايسنا، برنامه «شب جادويي» به همت مجيک اف پرشيا در امارات برگزار خواهد شد.

سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,272
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 1555

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری