خانه » سینما و فیلم » جنایت واقعی جشن اکران فیلم تارانتینو را لغو کرد

جنایت واقعی جشن اکران فیلم تارانتینو را لغو کرد

شرکت نمایش‌دهنده تازه‌ترین فیلم "کوئنتین تارنتینو" جشن اکران و مراسم فرش قرمز این فیلم را به دلیل جنایت اخیر در آمریکا لغو کرد. به گزارش خبرنگار مهر از نیویویرک تایمز، این ...

شرکت نمایش‌دهنده تازه‌ترین فیلم “کوئنتین تارنتینو” جشن اکران و مراسم فرش قرمز این فیلم را به دلیل جنایت اخیر در آمریکا لغو کرد.
به گزارش خبرنگار مهر از نیویویرک تایمز، این تصمیم شرکت وینستین در حالی گرفته شده که تازه ترین اثر تارنتینو یعنی “جانگوی رها شده” در هر حال نمایش داده می شود ولی از کنفرانس مطبوعاتی و جشن اکران خبری نخواهد بود.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که خشونت فیلم تازه تارنتینو در رده بندی سنی بالایی تشخیص داده شده ولی تصمیمی برای حذف صحنه های خشونتبار آن گرفته نشده است.

شرکت وینستین در همین حال اعلام کرد که این اقدام به منظور همدردی با خانواده های داغداری است که فرزندانشان رادر جریان تیراندازی اخیر از دست داده اند.

تارنتینو از جمله فیلمسازانی است که به نمایش عریان خشونت در سینما اعتقاد دارد و البته نمایش آثارش تاکنون زمینه ساز جنایات زیادی در دنیای واقعیت شده که می توان به کشتاری در یک کلیسا بر اساس سکانسی از فیلم “بیل را بکش ” اشاره کرد.

سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,474
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 15476
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری