خانه » شهر من » اجتماعی » معاون عملیات پلیس‌راه کشور: انحراف به چپ کامیون جان دو تن را گرفت

معاون عملیات پلیس‌راه کشور: انحراف به چپ کامیون جان دو تن را گرفت

معاون عملیات پلیس راه کشور از مرگ دو تن در پی انحراف به چپ کامیون ایسوزو خبر داد. سرهنگ صمد اسفندیاری در گفت و گو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ...

معاون عملیات پلیس راه کشور از مرگ دو تن در پی انحراف به چپ کامیون ایسوزو خبر داد.

سرهنگ صمد اسفندیاری در گفت و گو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح مهمترین تصادفات شبانه روز گذشته در جاده‌های کشور با بیان اینکه در ساعت 9 صبح روز گذشته یک دستگاه خودروی وانت پیکان با تریلر ایسوزو در کیلومتر 50 جاده جهرم – لار در استان فارس برخورد کرد، گفت: در پی این حادثه دو تن جان خود را از دست دادند.

وی افزود: بررسی کارشناسان تصادفات پلیس‌راه نشان داد که انحراف به چپ از جانب راننده کامیون ایسوزو علت این حادثه بود.

معاون عملیات پلیس‌راه کشور همچنین از واژگونی یک دستگاه کامیون بنز در کیلومتر هشت محور مرند – صوفیان در استان آذربایجان‌شرقی خبر داد و گفت: در این حادثه که به علت تخطی از سرعت مطمئنه راننده کامیون رخ داد، پنج تن مجروح شدند.

وی با بیان اینکه 33 درصد از تصادفات شبانه‌روز گذشته از نوع واژگونی بود، گفت: عدم‌توجه به جلو در صدر مهمترین علل وقوع تصادفات قرار دارد.

اسفندیاری با بیان اینکه در شبانه‌روز گذشته 98 فقره تصادف در جاده‌های کشور رخ داد، گفت: از این میان 14 فقره تصادف منجر به فوت و 84 فقره تصادف منجر به جرح شد.

وی افزود: در 14 فقره تصادف منجر به فوت 15 تن جان خود را از دست داده و در 84 فقره تصادف منجر به جرح، 129 تن مجروح شدند.

اسفندیاری در مورد آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور نیز گفت: در اکثر محورهای استان‌های اردبیل، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و خراسان‌رضوی بارش برف گزارش شده است.

وی افزود: در محور هراز، محدوده امامزاده‌هاشم در استان مازندران،‌ چالوس در محدوده ولی‌آباد، ارتفاعات دیلمان در گیلان، گردنه‌حیران، محور بجنورد – چمن بید در خراسان‌شمالی بارش برف گزارش شد.

معاون عملیات پلیس‌راه کشور افزود: در استان‌های گلستان،‌ گیلان، مازندران و قم نیز بارش باران گزارش شد.

انتهای پیام

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,379
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 15159
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری