خانه » شهر من » اجتماعی » ستاد ساماندهی امور جوانان نیازمند حمایت همه مسئولان است

ستاد ساماندهی امور جوانان نیازمند حمایت همه مسئولان است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری چهارمحال و بختیاری تاکید کرد ستاد ساماندهی امور جوانان نیازمند حمایت همه مسئولان است. به گزارش سرویس «جوانان» ایسنا، یزدان جلالی گفت: ستاد ساماندهی امور جوانان ...

معاون سیاسی و امنیتی استانداری چهارمحال و بختیاری تاکید کرد ستاد ساماندهی امور جوانان نیازمند حمایت همه مسئولان است.

به گزارش سرویس «جوانان» ایسنا، یزدان جلالی گفت: ستاد ساماندهی امور جوانان به عنوان مرجع رسمی توجه به امور جوانان در زمینه‌های مختلف نیازمند حمایت جدی تمامی مسئولین است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری چهارمحال و بختیاری، ستاد ساماندهی امور جوانان را به عنوان فرصت خدمتگزاری به جوانان عنوان و افزود: تشکیل این ستاد با مشارکت مدیران دستگاه‌های دولتی باید به فرصتی برای رصد مشکلات و موانع ارتقاء جوانان استان تبدیل شود.

وی برگزاری جلسات شورای عالی جوانان در سطح ملی با حمایت و توجه جدی ریاست جمهوری و هیات دولت را نشان از ظرفیت و حساسیت این ستاد دانست و خواستار پیگیری اداره کل ورزش و جوانان استان در برگزاری مستمر جلسات و حمایت تمامی مسئولین از این ستاد شد.

یزدان جلالی تشکیل چهار کارگروه با موضوعات هویت، ازدواج، مسکن و اشتغال جوانان در ستاد ساماندهی امور جوانان را گامی مهم در شناسایی مشکلات جوانان استان برشمرد و بر حضور مدیران کل دستگاه‌های مرتبط در جلسات ستاد تاکید کرد.

وی افزود: نگاه مدیران در حوزه جوان باید مبتنی بر نظر کارشناسی و در برگیرنده نیازهای جوانان مناطق مختلف استان باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار استان در پایان اظهارامیدواری کرد که با برنامه ریزی مناسب بتوان ضمن شناسایی مشکلات جوانان استان، در ارائه راهکارهای عملی حل این مسائل به مسئولان و برنامه ریزان کشوری و استانی گام برداشت.

انتهای پیام

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,202
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 15043
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری