خانه » شهر من » اجتماعی » حال 2 تن از معلمان حادثه‌دیده وخیم است/ معلمان جایگزین به مدارس اعزام شدند

حال 2 تن از معلمان حادثه‌دیده وخیم است/ معلمان جایگزین به مدارس اعزام شدند

...


مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اعلام آخرین وضعیت معلمان حادثه‌دیده در سانحه تصادف روز گذشته جاده بروجن لردگان، گفت: در تصادف روزسه‌شنبه، یک معلم کشته و در حال حاضر نیز 32 معلم در بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد بستری هستند.

علیرضا کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن اصلاح آمار شمار معلمانی که در حادثه رانندگی روز سه‌شنبه جان باختند، توضیح داد: در تصادف روز گذشته تنها «شکوفه عباسی» معلم دوره متوسطه فوت کرده است و 32 نفر از معلمان حادثه‌دیده بستری هستند و کشته دیگر این حادثه معلم نبود.

وی با بیان اینکه حال دو نفر از این معلمان وخیم است، گفت: بیمارستان آیت‌الله کاشانی تمام تجهیزات و امکانات خود را به کار گرفته است و در صورتی که نیاز به اعزام آنها به شهرهای دیگری باشد، قطعا اقدامات لازم انجام خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری درباره وضعیت مدارس و کلاس‌های درسی که معلمان آنها دچار این حادثه شده‌اند، گفت: شب گذشته با ساماندهی که اداره آموزش استان انجام داد، جایگزین برای همه معلمان حادثه دیده اعزام شده و هیچ کلاس و مدرسه‌ای بدون معلم نیست تا خللی در امر آموزش دانش‌آموزان ایجاد نشود.

کریمیان با ابراز تاسف از این حادثه، ابراز امیدواری کرد: معلمانی که در بیمارستان هستند هر چه سریعتر بهبود یافته و به آغوش خانواده و مدرسه بازگردند.

انتهای پیام

چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,455
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 15042
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری