خانه » خودرو » “حشره” میتسوبیشی برای سال 2025

“حشره” میتسوبیشی برای سال 2025

در سال 2025 قرار است یکسری مسابقات خودرو بین شرکت‌های بزرگ خودروسازی انجام شود که در آن خودروها باید از شرایط سخت بیابان و برف و ...عبور کنند. در ضمن ...

در سال 2025 قرار است یکسری مسابقات خودرو بین شرکت‌های بزرگ خودروسازی انجام شود که در آن خودروها باید از شرایط سخت بیابان و برف و …عبور کنند. در ضمن این مسابقات قرار است به دور دنیا انجام شود.

به گزارش گروه خواندنی‌های باشگاه خبرنگاران، بسیاری از شرکت‌های خودروسازی بزرگ در حال کار بر روی پروژه های اصلی خود برای شرکت در “مسابقه بزرگ” سال 2025 هستند و طرح‌های را نیز برای آن ارائه داده‌اند.میتسوبیشی یکی از این شرکت ها است که از خودروی سال 2025 خود رونمایی کرده است و آن را مدل “MMR525” می‌نامد. این در حالی است که بسیاری از آن با نام “حشره میتسوبیشی” یاد می کنند.

ظاهر بدنه این خودرو بسیار عجیب است چرا که هم به یک سوسک کوچک و هم به یک فضاپیما شباهت دارد و همچنین چرخ های آن نیز بسیار عجیب هستند ولی قدرت مانور آن را بالا می برند.

چرخ های این خودرو یکی از نقطه های اوج طراحی آن است چرا که هر چرخ از 8 تکه متفاوت که هر کدام با موتورهای جداگانه کنترل می شوند ساخته شده است و این باعث می شود این خودرو یک مدل 4×8 باشد.

چرخ های این خودرو به گونه ای است که به راننده کمک می کند تا به هر سمتی که خواست بپیچد در حالی که همچنان در حال مستقیم حرکت کردن است. این باعث می شود تا سرعت خودرو در هنگام دور زدن تا حد زیادی کاسته نشود.

بدنه این خودرو به گونه ای طراحی شده است تا بتواند نهایت نیروی باد را دفع کند و با حالت آیرودینامیکی خاصش بیشتری سرعت را به خود بگیرد. البته هنوز در مورد موتور این خودرو اطلاعاتی در دسترس نیست.

سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,398
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 14651

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری