خانه » خودرو » تویوتا مشخصات خودروی هیبریدی یاریس را اعلام کرد

تویوتا مشخصات خودروی هیبریدی یاریس را اعلام کرد

مدل سال ۲۰۱۳ خودروی هیبریدی یاریس تویوتا تا چند ساعت دیگر در نمایشگاه ژنو معرفی خواهد شد و البته پیش از آن مشخصات کامل این خودروی الکتریکی از سوی تویوتا ...

مدل سال ۲۰۱۳ خودروی هیبریدی یاریس تویوتا تا چند ساعت دیگر در نمایشگاه ژنو معرفی خواهد شد و البته پیش از آن مشخصات کامل این خودروی الکتریکی از سوی تویوتا اعلام شده است.

خودرو یاریس پایه هیبریدی ارزان‌ترین مدل ترکیبی در بازار آلمان با قیمت حدود ۲۲٫۴۱۰ دلار خواهد بود که دارای موتور ۱٫۵ لیتری VVT-i به همراه سیستم هیبریدی است و در ضمن یاریس دارای ۹۸ اسب بخار قدرت خواهد بود که بسیار شبیه به نسخه آمریکایی خود یعنی پریوس سی است که البته برای بازار اروپا دچار تغییرات جزئی هم خواهد شد.

نسخه ویژه یاریس با نام “لایف” با قیمت ۲۳,۶۷۵ دلار دارای امکاناتی همچون : سیستم تاچ مولتی مدیا سیستم تویوتا، سیستم رانندگی اقتصادی، دوربین پشت سر، بلوتوث ، سیستم کنترل هوشمند فرمان و چرخ  و ورودی AUX و USB برای آیپاد تاچ است و در ضمن گزینه‌هایی مانند چرم فرمان و تغییر چراغ‌های عقب به led‌های کوچک نیز در دسترس خواهد بود.

گرفتن سفارشات برای یاریس جدید از ۱۶ ماه ژوئن آغاز خواهد شد و با توجه به وجود پریوس در شمال آمریکا و برای حفظ بازار انتظار نمی‌رود که یاریس هیبریدی به این زودی‌ها در شمال آمریکا دیده شود.

دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 2,174
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 1454

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری