خانه » سینما و فیلم » براد پیت در آستانه پنجاه سالگی اش: دارم پیر میشوم و باید پدری کنم

براد پیت در آستانه پنجاه سالگی اش: دارم پیر میشوم و باید پدری کنم

باورش سخت است اما بازیگر جوان و خوش اندامی که بیست و یک سال پیش با بازی در نقشی کوچک در «تلما و لوئیز» نظرها را به سوی خود جلب ...

باورش سخت است اما بازیگر جوان و خوش اندامی که بیست و یک سال پیش با بازی در نقشی کوچک در «تلما و لوئیز» نظرها را به سوی خود جلب کرده بود، در آستانه پنجاه سالگی ست و همانطور که خود نیز اذعان دارد قطعا نیمی از راه را رفته است.

به گزارش کافه سینما، پیت که دسامبر آینده پنجاه ساله خواهد شد در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس که برای تبلیغ آخرین فیلم خود، «Killing Them Softly»، انجام داده درباره ورود به کهن سالی، ایفای نقش های غیرمعمول در فیلم های سینمایی و آن تبلیغ پر سر و صدای چندی پیش برای کمپانی چنل نیز صحبت کرده است.

زمانی که از او درباره ورود به کهن سالی و این مرحله کلیدی در زندگی آینده اش سوال شد، پیت پاسخ داد: «فکر می کنم که مرحله بعدی درباره پدر بودن است. شما تنها می خواهید که حضور داشته باشید تا سامان گرفتن فرزندان خود را ببینید. اگر روزهای زیادی برایم مانده باشد، چگونه آن روزها را پر خواهم کرد؟ این سوالی است که ذره ای هم نگران آن نیستم، همانطور که قبل از این هم هیچگاه نگرانش نبوده ام.»

این بازیگر مشهور سینما که شش فرزند تنی و ناتنی از همسرش آنجلینا جولی دارد. همچنین عنوان کرد که چرا طی این سالها از ایفای نقشهای مردان خوش چهره که به راحتی می توانسته آن ها را بازی کند شانه خالی کرده و به جای آن بر روی فیلمهای شخصیت محوری چون «مورد عجیب بنجامین باتن» (در نقش بنجامین باتن) و «حرامزاده های بی آبرو» (در نقش ستوان آلدو رِینِ قاتل نازی ها) و غیره تمرکز کرده است:

«در اواخر دهه نود میلادی برایم آشکار شد که نقشهای اصلی بسیاری بودند که می توانستند مرا درگیر خود کنند و برای همیشه در آنها کلیشه شوم. اما سرمایه هایی چون زمان و اندیشه وجود دارند و من می خواستم داستانهایی را پیدا کنم که بیشتر برایم شخصی باشند و آنها را باور داشته باشم تا بتوانم چیزی منحصر به فرد به آن ها اضافه کنم.»

براد پیت چندی پیش در تبلیغی برای یک عطر زنانه کمپانی چنل ظاهر شد که با حاشیه و انتقاد و تمسخر فراوانی همراه بود، و او در آن عبارت هایی انتخابی چون «جهان می چرخد و ما همراه آن می چرخیم. برنامه ها ناپدید می شوند. رویاها کنترل را در دست می گیرند. اما هر جا که بروم، شما هم آنجا خواهید بود.» ایراد می کرد. پیت در همین ارتباط گفت که آن تبلیغ صرفا یکی از فرصت هایی بوده که ممکن است در آینده نصیبش نشود: «دارم پیر می شوم و این شاید آخرین باری بود که توانستم چنین کاری را انجام دهم.»

شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,484
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 14509
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری