خانه » خودرو » فرمان جدید بر روی خودروهای BMW+عکس

فرمان جدید بر روی خودروهای BMW+عکس

فرمان اسپورت Performance، اطلاعات مهم اتومبیل BMW در زیر انگشتان راننده به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران هنگام رانندگی هرگونه اطلاعات اضافی درباره جاده، ماشین و وضعیت آن می تواند مفید و کارا ...

فرمان اسپورت Performance، اطلاعات مهم اتومبیل BMW در زیر انگشتان راننده

به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران هنگام رانندگی هرگونه اطلاعات اضافی درباره جاده، ماشین و وضعیت آن می تواند مفید و کارا باشد. و البته این اطلاعات باعث حواس پرتی و سردرگمی راننده هم خواهند شد. اکنون فرمان جدید اسپورت سری M Performance شرکت BMW به شما اجازه می دهد همزمان با نگاه کردن به جاده، اطلاعات مفید زیادی را درست جلوی روی تان داشته باشید.
برای این کار، BMW یک فرمان خوش دست آلکانترا را به یک صفحه کوچک OLED در بالای (موقعیت ساعت ۱۲) و همچنین تعدادی LED در دو سوی آن، مجهز کرده است. این فرمان دارای سه حالت یا تنظیم ویژه نمایش اطلاعات است: EfficientDynamics و Sport و Race.

این فرمان میزان متوسط سوخت مصرفی، دمای آب و روغن ماشین و سرعت را در جلوی چشمان تان به نمایش در می آورد. علاوه بر این، امکاناتی چون زمان سنج را هم در اختیار دارید. در حالت Sport این فرمان اطلاعات g-force افقی را هم نشان می دهد و تا زمان برگشت فرمان به حالت عادی، این اطلاعات بر روی آن باقی می مانند. همچنین ال ای دی ها راهنمای خوبی برای موقعیت مناسب تعویض دنده هستند.این فرمان با همه این اطلاعات مفید چقدر هزینه برای دارندگان BMW در بر خواهد داشت؟ تنها ۱۷۰۰ دلار لازم است تا ماشین تان را به چنین وضعیت نمایش اطلاعاتی مجهز نمایید. در ادامه مطلب می توانید ویدیوی جذاب معرفی این فرمان جدید را ببینید.

پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 2,178
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 14434

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری