خانه » شهر من » اجتماعی » انفجار کارخانه رنگ در شهریار/مرگ دو تن و جراحت 4 تن در این حادثه

انفجار کارخانه رنگ در شهریار/مرگ دو تن و جراحت 4 تن در این حادثه

...


مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات از مجروحیت چهار تن براثر انفجار در کارخانه رنگ‌ در اندیشه شهریار خبر داد.

حسین درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه ساعتی پیش وقوع انفجاری در منطقه اندیشه در شهریار به امدادگران این سازمان گزارش شد، گفت: امدادگران با حضور در صحنه حادثه دریافتند که یک کارخانه رنگ‌ پس از انفجار دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه با توجه به وسعت زیاد تخریب و آوار زیاد تیم‌های سگ‌های زنده‌یاب به محل حادثه اعزام شدند، گفت: دو تیم از سگ‌های زنده‌یاب، دستگاه‌های زنده‌یاب و دو تیم از امدادگران این سازمان برای پوشش امدادی و همچنین محبوس‌شدگان به زیرآوار اعزام شدند.

درخشان با اشاره به وسعت زیاد تخریب این کارخانه رنگ‌ گفت: تاکنون براساس گزارش‌های اعلامی، چهار تن دچار مجروحیت شدند.

مرگ دو تن در انفجار در کارخانه رنگ

همچنین سرهنگ افضل گلزاری، جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران، دراین‌باره به ایسنا گفت: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی دو تن در جریان این حادثه مجروح شده‌اند.

وی با بیان اینکه عوامل انتظامی، آتش‌نشانی و سایر عوامل امدادی در محل مستقر هستند گفت: این محل یک انبار نگهداری از مواد سازنده رنگ است که در یک باغ قرار گرفته است.

به گفته جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران عملیات اطفای حریق توسط آتش‌نشانان همچنان ادامه دارد و با توجه به این که آتش‌سوزی سبب تخریب دیوارهای از این مکان شده است احتمال افزایش مجروحان یا قربانیان وجود دارد.

انتهای پیام

چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,471
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 14363
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری