خانه » شهر من » اجتماعی » اجناس نامرغوب در فروشگاه اینترنتی غیرمجاز

اجناس نامرغوب در فروشگاه اینترنتی غیرمجاز

...


رییس پلیس فتای استان چهارمحال و بختیاری از شناسایی یک فروشگاه اینترنتی غیرمجاز که اقدام به فروش اجناس نامرغوب کرده بود، خبرداد.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ جعفریان دراین‌باره گفت: به‌دنبال شکایت فردی مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی، ماموران پلیس فتا اقدامات خود را در این‌ زمینه آغاز کردند.

وی با اشاره به اظهارات شاکی، گفت: شاکی پرونده چندی پیش وارد سایتی شده که در قسمت تبلیغات آن، کالایی را که مورد علاقه‌اش بوده مشاهده و از طریق پرداخت اینترنتی اقدام به خرید آن کرده، اما زمانی‌ که کالا توسط پست به وی تحویل داده شد متوجه شده که کالای ارسالی بسیار بی‌کیفیت بوده و مطابق جنس تبلیغ شده در سایت نیست و هر چه با این فروشگاه تماس گرفته فردی پاسخگو نبود.

جعفریان افزود: در بررسی‌های، سرانجام مدیر فروشگاه با هویت معلوم شناسایی و به پلیس فتا احضار شد که وی در اظهارات خود گفت که سهوا این کالا را برای شاکی ارسال کرده و حاضر است کلیه خسارات وارده به وی را پرداخت کند.

رییس پلیس فتای چهارمحال و بختیاری به کاربران هشدارداد: به هیچ عنوان از سایت‌های ناشناس که کالا یا خدماتی را ارائه می دهند خرید نکرده و از فروشگاه‌های معتبر و تایید شده استفاده کنند.

انتهای پیام

چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,462
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 14362
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری