خانه » فناوری » خرید آنلاین لباس با اسکنر بدن

خرید آنلاین لباس با اسکنر بدن

محققان انگلیسی موفق به ساخت دستگاه اسکن بدن شده‌اند که با ارائه سنجش‌های دقیق می‌تواند خرید آنلاین لباس را ارتقا بخشد. به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مشتریان هنوز در ...

محققان انگلیسی موفق به ساخت دستگاه اسکن بدن شده‌اند که با ارائه سنجش‌های دقیق می‌تواند خرید آنلاین لباس را ارتقا بخشد.

به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مشتریان هنوز در مورد سفارش آنلاین لباس با تردید مواجه هستند؛ چرا که معمولا متناسب نبوده و مشکلات تعویض نیز باعث شده تا آنطور که خرید آنلاین کتاب، موسیقی یا لوازم الکترونیک با توسعه زیادی روبروست، خرید آنلاین پوشاک چندان مورد استقبال قرار نگیرد.

این اسکنر جدید توسط دانشکده مد لندن، محققان تصویربرداری ویدیویی دانشگاه سوری و شرکت بادی‌متریکس ساخته شده است.

این شرکت در حال حاضر اسکنرهای دارای حسگرهای حرکتی دستگاه بازی کینکت مایکروسافت را به شرکتهای فروش آنلاین مانند Bloomingdale’s در آمریکا، Selfridges در انگلیس و Karstadt در آلمان ارائه کرده است.

برخی شرکت‌ها اکنون اسکنرهای خانگی را ارائه کرده‌اند که از یک دوربین وب‌کم استفاده می‌کند، اما محققان انگلیسی مدعی هستند که سیستم آنها می‌تواند با جزئیات دقیق اندازه‌گیری کند.

در این سیستم جدید، خریدار قد خود را به عنوان مرجع وارد کرده و سپس می‌تواند یک تصویر تمام قد از خود را با وب‌کم یا تلفن هوشمند ثبت کند که سپس تمام محاسبات از روی آن انجام خواهد شد.

این اسکنر از این سنجشها به علاوه ابعاد کلی فرد برای ساخت یک تصویر سه‌بعدی استفاده می‌کند.

با ترکیب این تصویر با اطلاعات فروشندگان می‌توان بر مشکل اندازه‌های مختلف غلبه کرد که طبق آن یک فرد از اندازه های مختلف در لباسهای گوناگون برخوردار است.

یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,745
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 14229
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری