خانه » موسیقی » شهرياري براي اولين بار در زادگاهش مي خواند

شهرياري براي اولين بار در زادگاهش مي خواند

رحيم شهرياري خواننده و سرپرست گروه آراز  در گفت و گو با پايگاه اطلاع رساني موسيقي ايران درخصوص اين اجرا گفت:گروه آراز اولين كنسرت سال 91 را در شهر تبريز ...

رحيم شهرياري خواننده و سرپرست گروه آراز  در گفت و گو با پايگاه اطلاع رساني موسيقي ايران درخصوص اين اجرا گفت:گروه آراز اولين كنسرت سال 91 را در شهر تبريز و در تاريخ هاي 6 تا 11 فروردين برگزار مي كند و اين براي اولين بار در تمام طول 20 سال فعاليتم است كه در زادگاهم به اجراي برنامه مي پردازم.
وي ادامه داد:من در اين كنسرت كه به نوعي آغازگر اجراهايم در سال جديد است قطعاتي از 2 آلبوم قبلي و چندين قطعه موسيقي فولكلور و مقامي آذري را اجرا مي كنم.
شهرياري با بيان اينكه مجوز اين كنسرت براي تبريز صادر شده، بيان داشت: مردم تبريز بي صبرانه منتظر اين كنسرت بودند و خوشحالم كه اين اجرا برگزار خواهد شد.
سرپرست گروه آراز در خاتمه با اشاره به آخرين اجرايش در سال جاري خاطر نشان كرد: در اين كنسرت كه 25 اسفندماه در سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي تهران برگزار مي شود، قطعاتي را با حال و هواي عيد نوروز ، موسيقي فولكلور آذري و  از آلبوم هاي گروه را اجرا مي كنيم.

یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,398
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 1397

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری