خانه » شهر من » طرح جدید خانه از طراح فرانسوی

طرح جدید خانه از طراح فرانسوی

استفاده از کانتینرهای قدیمی  برای ساخت خانه ها استفاده می شود معمار فرانسوی، پاتریک Partouche ساخت و ساز خانه های تک خانواده را به اتمام رسانده است، با استفاده از هشت ...

استفاده از کانتینرهای قدیمی  برای ساخت خانه ها استفاده می شود
معمار فرانسوی، پاتریک Partouche ساخت و ساز خانه های تک خانواده را به اتمام رسانده است، با استفاده از هشت کانتینر. این پروژه در شهر لیل، فرانسه ساخته شده است. خانه درست شده است بسیار راحت و جادار است، مساحت از 208 متر مربع از خانه است. متر می باشد. از پنجره های بزرگ را با شکوه از میدان روستایی است. کرکره اصلی، دیوار می تواند خانه را به قلعه غیر قابل تسخیر است. در مورد ترک صاحبان، پناهگاه خود را به طور کامل محافظت می شود. با این حال، صاحبان خانه با استفاده از این طرح تنها برای محافظت از فضای داخلی از نور خورشید است.

همه ساخت و ساز بر پایه بتن مسلح است.مونتاژ از ساختار زمان دقیقا 3 روز صورت گرفت. ظروف، که معمولا برای حمل و نقل کالا در کامیون های خاص به سیستم عامل به سایت استفاده می شود. و بر روی زمین تنها تمام قطعات با کمک یک جرثقیل قرار داده است.

همه کاربران مهمان از معجزه فرانسه، مانند بسیاری از پنجره های سرخ مایل به قرمز است. با وجود این واقعیت است که خانه دارای نمای شیشه ای بزرگ، آن است که کاملا گرم است.خارج از خانه به طور کامل مطابق با سنت های محلی است، اما فضای داخلی – نتیجه خواست مشتریان است.

سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,214
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 139
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری