خانه » سینما و فیلم » با تغییر باران کوثری، فیلم توقیفی مجوز ادامه ساخت گرفت

با تغییر باران کوثری، فیلم توقیفی مجوز ادامه ساخت گرفت

در حالی‌ که پیش‌تر در کافه‌ سینما خبر توقیف فیلمِ «خسته نباشید» به تهیه کنندگیِ میرکریمی را خوانده‌ بودید حال و پس از گذشت 20 روز خبر می رسد فیلمبرداری ...

در حالی‌ که پیش‌تر در کافه‌ سینما خبر توقیف فیلمِ «خسته نباشید» به تهیه کنندگیِ میرکریمی را خوانده‌ بودید حال و پس از گذشت 20 روز خبر می رسد فیلمبرداری این فیلم، یک هفته دیگر به پایان می‌رسد.اما بدون باران کوثری. گفته می‌شود سکانس‌های فیلمبرداری شده با باران کوثری با حضور یک بازیگر جوان و غیرِ چهره دوباره جلوی دوربین رفته است.

به گزارش کافه سینما، بانی فیلم گزارش داد، بعد از وقفه ای چند هفته ای، فیلمبرداری این فیلم با تغییراتی در فهرست عوامل آن هفته گذشته از سرگرفته شد. در حالی که این فیلم به کارگردانی مشترک افشین هاشمی و محسن قرایی آغاز شده بود بنا بر اعلام وزارت ارشاد ادامه کار به محسن قرایی سپرده شد. همچنین باران کوثری که از ابتدا در جمع بازیگران «خسته نباشید» قرار گرفته بود از جمع بازیگران این فیلم کنار رفت.

این در حالی است که کوثری در فاز اول فیلمبرداری جلوی دوربین نیز رفته بود. گفته می شود سکانس های فیلمبرداری شده با باران کوثری با حضور یک بازیگر جوان و غیر چهره دوباره جلوی دوربین رفته است. طبق برنامه ریزی انجام شده فیلمبرداری «خسته نباشید» تا هفته آینده به پایان می رسد. تمام صحنه های «خسته نباشید!» در کرمان فیلمبردای می شود.

فیلمنامه این فیلم را محمد رضایی راد بر اساس طرحی از رضا میرکریمی نوشته است و قرار است سپیده عبدالوهاب آن را مونتاژ کند. فیلم داستان رومن و ماریا زوجی جهانگرد است که درگیر اختلافاتی با یکدیگرند. آنها در میانه سفر خود در ایران با موسسه جهانگردی طرف قراردادشان به مشکل بر میخورند. تا اینکه مرضی مستخدم اخراجی هتل به کمک پسر عمویش برای آنها نقشه می کشند. غوغا بیات، جلال فاطمی، حسام محمودی، فرزاد باقری و رویا افشار بازیگران این فیلم هستند. «خسته نباشید!» محصول حوزه هنری است و تهیه کنندگی آن را رضا میرکریمی بر عهده دارد.

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 1,474
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 13815
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری