خانه » سینما و فیلم » خداحافظی «مستربین» با سینمای کمدی

خداحافظی «مستربین» با سینمای کمدی

«روآن اتکیسنون»، بازیگر نقش «مستر بین» در مصاحبه اخیر خود گفت: دیگری از بازی در چنین نقشی لذت نمی‌برم و از این بابت کمی ناراحت و شرمنده‌ام. به گزارش فارس، «اتکینسون» ...

«روآن اتکیسنون»، بازیگر نقش «مستر بین» در مصاحبه اخیر خود گفت: دیگری از بازی در چنین نقشی لذت نمی‌برم و از این بابت کمی ناراحت و شرمنده‌ام.

به گزارش فارس، «اتکینسون» گفت: «مستر بین» به پایان راه نزدیک شده است، از این پس می‌خواهم به نقش‌های جدی‌تر بیاندیشم.

این بازیگر 57 ساله در مصاحبه با روزنامه دیلی تلگراف گفت: دارم برای اولین نقش جدی‌ام ‌که بازی در تئاتر «Quartermaine’s Terms»‌ به کارگردانی «سیمون گری» است، خودم را آماده می‌کنم.

وی افزود: شخصیت «‌مستر‌ بین» مرا به موفقیتی جهانی رساند ولی با توجه به اینکه سنم افزایش یافته و هم به لحاظ فیزیکی قدرتم کاهش یافته و هم روحیه طنز و کودکانه در من کاهش یافته، بازی در چنین نقش طنز و کودکانه‌ای برای من کمی ناراحت‌کننده است.

این بازیگر انگلیسی متذکر شد: اینکه در پنجمین دهه زندگی‌ات باشی و مانند کودکان رفتار کنی چندان شایسته نیست، در این سن شما باید بیشتر مراقب باشید.

وی گفت: در آینده بیشتر بر صحنه تئاتر ظاهر خواهم شد، چون در اینجا احساس راحتی بیشتری می‌کنم و مطمئنم که در آینده در این عرصه نیز موفق خواهم بود.

نمایش «Quartermaine’s Terms» قرار است از 8 تا 12 ژانویه در سالن «رویال برایتون» و از 14 ای 19 ژانویه در سالن نمایش «رویال بث» به اجرا درآید.

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 1,349
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 13780
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری