خانه » شهر من » اجتماعی » واژگونی یک دستگاه میکسر سیمان یک عابر زن را در بزرگراه یادگار امام کشت

واژگونی یک دستگاه میکسر سیمان یک عابر زن را در بزرگراه یادگار امام کشت

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه میکسر سیمان بر روی یک عابر زن متاسفانه عابر مذکور در صحنه ...

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه میکسر سیمان بر روی یک عابر زن متاسفانه عابر مذکور در صحنه کشته شد.

سرهنگ سعید اسماعیلی روز یکشنبه در گفت‌و گو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: حدود ساعت 15 روز یکشنبه در مسیر شمال به جنوب یادگار امام محدوده بلوار مرزداران یک دستگاه میکسر حامل سیمان که قصد ورود از بزرگراه یادگار به داخل مرزداران را داشت بر اساس اطلاعات اولیه به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه به پهلو واژگون می‌شود.

وی افزود: در پی این حادثه عابر پیاده خانمی که در آن محدوده بود با واژگونی میکسر حامل سیمان در دم کشته شده و راننده میکسر نیز به شدت زخمی شده است.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اینکه هم اکنون بار ترافیک در بزرگراه‌های یادگار امام، حکیم، همت و خروجی‌های یادگار امام از شمال به جنوب بسیار سنگین است به ایسنا گفت: تمامی اقدامات لازم برای پاکسازی مسیر صورت گرفته و به رانندگان توصیه می‌شود از توقف در اطراف محل حادثه به طور جدی خودداری کنند.

وی تصریح کرد:‌ بدیهی است پس از بررسی دقیق کارشناسی علت وقوع این حادثه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 1,416
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 13762
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری