خانه » خودرو » رونمایی جدیدترین کوپه ب ام و

رونمایی جدیدترین کوپه ب ام و

ب ام و اولین تصاویر تبلیغاتی مربوط به خودروی M6 گرن کوپه – که قرار است در نمایشگاه اتومبیل 2013 دیترویت رونمایی شود – را منتشر کرد. به گزارش گروه وبگردي باشگاه ...

ب ام و اولین تصاویر تبلیغاتی مربوط به خودروی M6 گرن کوپه – که قرار است در نمایشگاه اتومبیل 2013 دیترویت رونمایی شود – را منتشر کرد.

به گزارش گروه وبگردي باشگاه خبرنگاران ؛ شاید بتوان ب ام و M6 کوپه را یکی از مورد انتظارترین محصولات این شرکت خودروساز آلمانی دانست . لذا می توان پیش بینی کرد که بتوانیم به زودی شاهد حضور این کوپه چهار در قدرتمند در نمایشگاه های عرضه محصولات ب ام باشیم.
این خودرو چند روز پیش به صورت خصوصی در آلمان رونمایی شده بود اما این بار با انتشار تصاویری جدید توانست درصدر اخلار روز خودروی جهان قرار بگیرد.

 

گمانه زنی ها حاکی از آن است که ب ام و M6  کوپه دارای موتور مشابه نسخه کروک است و این بدان معناست که خودروی مذکور دارای یک موتور ۴٫۴۵ لیتری توربو شارژ V8 با قابلیت تولید ۵۶۰ اسب بخار توان است.M6 کوپه که دارای یک جعبه دنده هفت سرعته خودکار است می تواند ظرف ۴٫۲ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند .گفتنی است بیشینه سرعت این خودرو به صورت الکترونیکی به ۱۵۵ مایل بر ساعت محدود شده است.

یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 3,341
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 13747
برچسب:


Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری