خانه » فرهنگ و ادب » هنر » عکاسی » برخي از جوانها عكس هايي مي گيرند كه من را شگفت زده مي كند

برخي از جوانها عكس هايي مي گيرند كه من را شگفت زده مي كند

برگزاري جشنواره عكس تعداد مشتاقان عكاسي را افزايش مي دهد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، افشين بختيار عكاس و مدرس رشته عكاسي در گفت وگو با ستاد خبري جشنواره ملي طبيعت عكس ايران ...

برگزاري جشنواره عكس تعداد مشتاقان عكاسي را افزايش مي دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، افشين بختيار عكاس و مدرس رشته عكاسي در گفت وگو با ستاد خبري جشنواره ملي طبيعت عكس ايران در باره تاثيرات برگزاري اين جشنواره عنوان كرد : برگزاري اين جشنواره با توجه به موضوعش ( طبيعت )  ارزشمند و در خور توجه است و عكاسان جوان را مشتاق و علاقمند مي كند كه بروند در حوزه عكاسي طبيعت عكاسي كنند .
اين مدرس عكاسي با تاكيد بر لزوم گسترش جشنواره عنوان كرد : اگر جشنواره در ابعاد گسترده بر گزار شود تعداد زيادي عكس از سراسر كشور در جشنواره حضور پيدا مي كنند. بارها ديده ام  ازشهرها و مناطقي عكس به جشنواره ارسال مي شود كه تا به حال كمتر مجال رقابت كردن را پيدا كرده اند  .عكاسهايي از طبيعت را در اين جشنواره ديده ام كه  در مناطقي گرفته شده است كه بارها از كنارآنها عبور كرده بودم اما از چنين زاويه اي به طبيعت آنجا نگاه نكرده بودم و اين مسئله خيلي برايم خوشايند است .
بختيار با اشاره به افزايش آگاهي و دانش كاري عكاسان جوان افزود : برخي از اين جوانها عكس هاي مي گيرند كه من را شگفت زده مي كند و معتقدم بايد از اين استعدادها حمايت لازم را انجام داد و جشنواره يكي از مكان هايي است كه استعداد اين جوانها را به منصه ظهور در مي آورد. آمارها نشان مي دهد برگزاري جشنواره هاي عكاسي باعث شده كه  مشتاقان عكاسي زيادتر بشود و مي بايست با افزايش جوايز انگيزه در بين عكاسان بيشتر از اين شود .
دومين جشنواره ملي عكس ايران با موضوع طبيعت زيباي ايران توسط انجمن سينماي جوانان ايران و به دبيري هاشم ميرزاخاني از 24 دي تا 7 بهمن ماه در موسسه فرهنگي و هنري صبا برگزار مي شود.
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۱
بازدیدها 1,429
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 13674

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری